Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azoktól kérdezem, akik élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akik élettársi kapcsolatban vannak. Ti az anyagi oldalát hogyan oldjátok meg a közös költségeknek? Értem ez alatt a számlákat, konyhai kiadásokat, autó fenntartását..stb. Ki fizet és mennyit. A közösen nevelt gyerek csak az enyém.

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 15:19
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
20-aska, Te pár kapcsolatban élsz? Ha szét mentek, ha szét mentek...ha így indultunk volna neki, össze sem költözünk.
2021. szept. 13. 16:14
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért az benne van szerintem, hogy ha ott lakik a lakásban akkor az ő oldalán van azaz anyagi előny, hogy nem kell bérelnie. Ez szerintem sem kell valahogy feszegetni meg számszerűsíteni, de pl szerintem simán lehetne, hogy a lakásra költendő dolgokat vagy ő fizesse vagy valahogy osztva. szóval akár a rezsit ő. vagy felújításokat. de persze függ a keresetektől is. ha ő keres jobban, akkor bőven tolhatná ezeket ő.
2021. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
71%

20-as,mert ha albérletben élne a férfi akkor nem fizetne/dobna ki egy csomó pénzt minden hónapban? :D

Ott él, együtt élnek, közös a használat is,az pedig nem lehuzás.

2021. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
8%
Hát igen, aztán ha azt mondja, hogy inkább bérel lakást, a kérdező majd néz ki a fejéből, hogy most kivel fogja a felújútást kifizettetni.
2021. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
19%
23 Nem, mert az egy üzlet.Bérelhet csak szobát is, az jóval olcsóbb.Minden másról ott meg a tulaj gondoskodik.
2021. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom ki hogyan van vele, de nekem fura ez a külön kassza dolog, meg fizesse a saját részét stb. Kb 3x többet keresek a páromnál, az ő gyereke is velünk lakik. Most én azt nem tenném meg hogy ha elviszem őket valahova kifizettetem a részüket, ha nem tudja kifizetni akkor meg ne vigyem magammal? Vagy ha én valami extra dolgot akarok otthonra akkor azt csak magamnak vennén meg nekik nem. Ha már társamként elfogadtam a párom, és a gyerekét is megszerettem, akkor nekem természetes hogy megadom nekik azt ami tőlem tellik. Ő is támogat és mellettem áll minden célom elérésében. Adjon ő többet a rezsibe mert ketten fürdenek, ketten melegszenek télen? Akkor is van fütés ha ők nincsenek ott.

Én a gyereket vásárolni is elviszem, sose jutott eszembe utólag azt kifizetettni. Ha szeretek valakit akkor nem forintban fogom mérni, meg abban hogy neki mennyi van. Ahogy a szemére se fogom vetni hogy nem tud annyit keresni mint én.

2021. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
76%

#24 az a lényeg, hogy valahogy az előnyöket, meg a terheket közösen kell. Az nem jó, ha az előnyök inkább az egyik oldalon vannak.


Meg ha nem ugyanannyit keresnek ez is olyan, hogy szebb azért, ha itt ott akibek több van az többet tol bele. ahogy ha bevásárlás van sem ugyanannyit visz aki erősebb, mint aki gyengébb.

2021. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy,h szoba vagy lakás bérlés, minden hónapban fizetne érte.

Gondoskodik némelyik igen,mert fizetsz/fizet érte :D

2021. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
37%
26 Meg jó, hogy a fűtés nem csak a rezsiből áll.Meg azért ha valakinek mondjuk egy kamasz fia van, arra már lehet költeni rendesen.Hol igazságos ez, hogy olyan fizesse ennek a felét, akinek senkije az a gyerek? A másik szülőnek kell gyerektartást adni.
2021. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%
28 Akkor én azt mondom, a kérdező nézze meg mennyiért adnak ki szobát a környékükön, és írjanak az élettársával albérleti szerződést.A kérdező meg adózzon a bevétele után.
2021. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!