Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azoktól kérdezem, akik élettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akik élettársi kapcsolatban vannak. Ti az anyagi oldalát hogyan oldjátok meg a közös költségeknek? Értem ez alatt a számlákat, konyhai kiadásokat, autó fenntartását..stb. Ki fizet és mennyit. A közösen nevelt gyerek csak az enyém.

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 15:19
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
#26 ez megint egy másik szitu amikor rohadt sok pénzed van. abból más nagyvonalúnak lenni, mintha keresel egy átlag fizut.
2021. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%

Úgy van szerintem is, ahogy 28-as írja.

Nem mellesleg most már egy csomó lakásbérleti szerződés úgy van, hogy bizonyos önrészig nem fizeti a tulaj (pl. ha eltörik egy csap vagy ilyenek). Tudom, mert benne vagyok a keresgélésben.

2021. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
19%
Most neked pár kell, vagy szponzor?
2021. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
82%

31#

Nem tudom mi számít rohadt soknak. Ha kevesebb lenne, akkor kevesebbet költenénk így van, de nekem ez a forintoskodás akkor sem jön be. Nem tudnék listát vezetni, hogy ez az ő sara, fizesse, ez az enyém, ebbe nem adok mert az a gyerekre megy, ha meg esetleg nem tudja fizetni akkor verjem ki a balhét, mért nem keres többet.

2021. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
30-as, szóval ha a férfi fizetne minden hónapban mondjuk szobaert 30-40 ezer ft-ot és adózik belőle a párja,az nem lehuzás, hanem normális pénzbevétel,de ha pár évente kifestetnek vagy vesznek egy porszívót közösen,mert együtt élnek, az kihasználás :D
2021. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
51%
34 Erről van szó, hogy aki keveset keres, vagy van egy átlag fizetése, az nem forintoskodás, ha nem tudja/akarja egy gyerek megélhetésének a felét finanszírozni.Gondolom akinek nincs gyereke, annak nem véletlen nincs.A gyereket a két törvényes szülőnek kell eltartani.
2021. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
19%
35 Igen, arra akartam utalni, hogy ha már ti ilyen tranzakcióként kezelitek a kapcsolatot, akkor ha üzletként tekintenek rá becsületesebb.Nem tudom feltűnt-e, hogy a kérdező minden szrt az élettársával akar megvetetni.Neki mindegy mi van, csak pénzt pénzt pénzt adjon az élettársa.Háztartási gépekre, a gyerekét tartsa el, a lakást újítsa fel a pénzén.Ha meg úgy van kedve kib.ssza onnan egy szatyor ruhával.Ez hol normális/becsületes/tisztességes?Egy albérlőnek legalább vannak törvényes jogai.
2021. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
85%

37-es, hol írt ilyet a kérdező?

Nem felújítani akar, csak egy szobafestést, ami baromira nem a felújítás kategória.

Nem akarja a gyerekét eltartatni a pasival, ezt SEHOL nem írta.

Nem háztartási gépeket akar lecserélni úgy általában, hanem akkor, ha elromlik egy háztartási gép.

2021. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te lakásodat használja akkor effektív O ingyen lakik ingyen használja az általad már megvett gépeket így ebbe bele kéne adnia. Vagy munka vagy penz formájában
2021. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
82%

36#

"Aki asszonyt visz az gyerekkel együtt viszi"

már az ismerkedésnél kiderül hogy van gyerek. Ha én nem akarok egy gyerek életébe beleszállni, akkor olyan párt választok akinek nincs gyereke. Számomra az felfoghatatlan, hogy lehet pl egy kajarendelést, egy éttermet , egy mozit ketté osztani. Ha a nő nem tudja kifizetni akkor meg maradjanak otthon míg én elmegyek szórakozni? Vagy rendeljek csak magamnak kaját?

A gyerek vérszerinti apjáról meg felesleges beszélni, mert x éve nem is látta a gyereket.

2021. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!