Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tudnek meg tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek meg tenni?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt a parommal, sajnalom hogy igy kell fogalmaznom de egy utolso csoro… mar akkor volt egy csomo tartozasa,amikor egyutt voltunk (persze ez osszekoltozes utan derult ki) , soha nem volt penze, ha volt is elkoltotte kb azonnal, pesten eltem egy szobat bereltem, oda koltozott hozzam, majd kozolte o nem birja tovabb egy “lyukban” igy nagy keservesen osszeszedtem a penzt , higy az agglomeracioba kotlozzuk kertes hazba, ott is allandoan szorta a penzt, sose volt neki, majd hazakoltoztunk videkre, az en szulovarosomba, 3 honapjabagyunk itt, azota mindent en fizetek, o egy honapja dolgozik, elvileg szarul fizettek ki es a kartyajat is benyelte a gep… az osszes felretett penzem elszedte, nullan vagyok es tanacstalan vagyok ,hogy a szamlakat mibol fizessem ki , mit egyunk stb… egy hete volt egy durvabb veszekedesunk, magamra sem ismertem annyira kikeltem magambol, lefogott, ellokott kek zold a kezem (nem utott meg) mondtam,hogy koltozzon el, de nem hajlando elmenni

mit tudnek meg tenni? most persze megy a “minden rendben” nap egymas utan, de nemtudom mit tegyek nagyon a padlon vagyok 😭



2021. szept. 15. 00:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#8

Te egy f.sz vagy!

2021. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom betaláltak valakinél... :-D
2021. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!