Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a dolgomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan fél éve vagyok együtt egy lánnyal, ő 22 én 24.

Az a lényeg, hogy ugye nincs olyan, hogy megtilt valaki valakinek valamit, de olyan van, hogy ha megteszi akkor a másik szakít vele. Nekem ilyen dolog a bulizás. Nincs problémám azzal, ha átmenne egy barátnőjéhez iszogatni, ahol csak lányok vannak viszont én megmondtam neki, hogy ha szórakozóhelyre megy, azzal a kapcsolatunknak vége. Nem a bizalomhiány a fő ok, bár azért tudjuk, hogy azért a nők jelentős része (férfiaké is nyilván) azért teljesen más részegen, mint józanon, nekem is volt már dolgom ne megy olyan lánnyal/nővel akinek párkapcsolata volt. Hanem, hogy tudom milyenek a férfiak, alányúlkálnak a lányoknak, megfogdossák őket, és hiába adna nekik egy pofont (alapból nem hiszem, hogy adna, mert picit félős) már megtörtént a dolog, ne adj Isten bántanák, mert nem egy ilyet láttam, hallottam már.


Na de itt jön a dolog... Én viszont évente 2-3 alkalommal elmennék, és nem mert jól érzem magam, hanem a legjobb barátaim szülinapja alkalmából, a sajátomon nem megyek. Nyilván ez eléggé unfair dolognak tűnhet, lehet az is, de neki engem nem kell féltenie, vagy nem annyira, meg tudom magam védeni, meg a barátaim is kemény fickók. Meg még annyi, hogy ha attól fél, hogy megcsalom akkor ugye buli előtt lenyomunk 1-2 menetet, meg a sok alkohol és ha akarnám sem tudnám keménnyé varázsolni a fickót, persze tudom megcsalás a tapizás meg a csók is, ahhoz nem kell keménynek lenni odalent.


Ezt leszámítva tényleg oda megy ahova akar, barátnőzhet meg bármi. Ez mennyire fair szerintetek?


Korrektnek gondolom korrekt, hisz le van fektetve a szabály, el van mondva, az hogy mennyire fair az érdekelne.



2021. szept. 18. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem korrekt. Egy idióta vagy aki korlátozza a másikat.
2021. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy tiltani akarod a csajodnak, hanem egy erőszakos disznó vagy, aki csajoknak nyúlkál alá és durván bánik velük.
2021. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz. Én a lány helyében nem sajnálnám, ha ennek a kapcsolatnak vége. Ez igenis bekorlátozás. Kvázi zsarolod (amíg engedi ugye).

Ha tetszok ha nem, ő egy felnőttkorú nő, aki 22 evesen azt csinál, amit akar. Felelősséget vállal a tetteiért, megvédi magát és a többi. Csak azért, mert nőből van, még nem kéne azt feltételezned, hogy egy akárkinek aláfekvő mimóza.

Az meg, hogy te azért járnál bulikázni, képmutató gusztustalanság. Remélem valami homi majd jól alád nyúl.

2021. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a barátnődet. Egy kontrollmániás, bizalmatlan, önző - még tudnám folytatni, de minek - gusztustalan, hímsovkniszta alak vagy. Az ilyeneket csalják meg az "öntudatra ébredt" barátnők, aztán szakítanak is villámgyorsan, mert ilyen csak annak kell, aki szakmányba szülne a klimaxig, és a kisbolt - nyári konyha - templom/temető alkotta Bermuda

-háromszögben képzeli ez az életét.

2021. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, minek vagytok együtt? Lehet ám együtt is menni bulizni, akár minden héten is. Egy önbizalom hiányos kis mikro@öcs vagy.
2021. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem járok bulizni, de ez semennyire sem korrekt. Úgy otthagynálak, mint a pinty. És nem a buli miatt, vagy mert hogy annyira eljárnék, de már maga az elv is kiborító, hogy valamit neeked szabad, neki meg nem. Ez totál unfair és görénység. Nem őt félted te, hanem attól fosol hogy meg fog csalni a bulin, mert nem vagy biztos magadban és ezzel az álszent dumával próbálod kimagyarázni, miért fenyítetted be, hogy vége a kapcsolatotoknak ha elmegy bulizni. Én a csaj helyében fognám magam és elmennék egy háromnapos csajbuliba, összepakolnám a cuccom és lelépnék tőled.
2021. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Miért zsarolás, ha a kapcsolat elején ez tisztázva van? Ez olyan, mintha egyik fél azt mondaná, hogy ő semmiképp nem lenne együtt olyannal aki dohányzik, majd a másik el kezd dohányozni, akkor szemétség ha emiatt szakít az illető, holott az elején tisztázva volt?


És akkor mi a felállás, ha én sem megyek, de elvárom, hogy a másik fél se menjen?

2021. szept. 18. 21:48
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Az úgy legalább fair...

Úgy látszik, a legtöbb nő élete során belefut egy ilyenbe. Aki elég okos, az a jövőben messzire kerüli ezt a típust.

Tudod (dehogy tudod.....), egy jó kapcsolatban, egy igazi Társ mellett szabadabbnak érzed magad, mint egyedül, mert támogat, bátorít abban, hogy önmagad légy. Szárnyat ad, és nem nyesegeti azt.

Aki szerencsés, az talál ilyen társat, és ő maga is ilyenné válik.

A te barátnőd nem valami szerencsés egyelőre.

2021. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es Ugyanolyan önzőség. Nem korlátozhatod, azt csinál, amit akar, neked meg kell bíznod benne. A dohányzás teljesen más kategória, ha rosszul vagy attól, hogy megcsókold az ellen nem tudsz és ő sem észérveket felhozni.
2021. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Amióta vele vagyok ne mentem sehova, nem is beszélgetek már nőkkel, ha írnak nekem ignorálom mert eleve azért kezdtem velük kommunikálni, hogy legyen valami, valamelyikkel volt, valamelyikkel nem.


Akkor marad ez, hogy se ő, se én, bár nem tudom mi ez a nagy utálat, szerintem egy nemdohányzó sem örülne, ha egyik napról a másikra bagózna a párja. Vagy egy vega pár egyik tagja egyik napról a másikra nem hogy húsevő lesz, de trófea vadászat lesz a hobbija.

2021. szept. 18. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!