Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért a férfiaknak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfiaknak kell mindig lehajtani maguk után a wc ülőkét, miért nem a nők hajtják fel maguk után?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 23:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert alap hogy úgy húzzuk le a wct, hogy a teteje is le van csukva. Utána meg minek hajtanád fel az ülőkét?
2021. szept. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Mert ha nics bent kézmosó, akkor a nőnek le kell hajtani, utána kimehet kezet mosni, hogy pisilés után, amikor megfogja a wc papírt, hogy megtörölje magát odalenn, ne legyen a kezén a te hugyodból, egyebekből származó baci.

Ellenben te wc után amúgy is kezet mosol (ugye? Ugye??????) tehát neked mindegy, gáláns dolog, ha lehajtod.

Nem utolsó sorban nem esztétikus a felhajtott deszka és ha rád jön a hasmenés, vagy éjszaka fél álomban megy ki valaki, nem kényelmes dolog belehupoani a wc-be deszka nélkül.

2021. szept. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Mert felhajtva egyetlen esetben hasznaljak a wc-t: a ferfi pisilesre

Lehajtva meg noi pisiles, noi kakilas, ferfi kakilas. Tehat nagyobb az esely arra, hogy legkozelebb lehajtva kell hasznalni.

Masfelol meg miert hajtogassam a wc uloket azert, mert a masik ekkora kan, hogy csak allva tud hugyozni?

2021. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Micsoda problémák 🤦🏼‍♂️
2021. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
1 állva végzett tevékenység 3 ülve végzettel szemben. Hol a kérdés? Plusz nyugodtan leülhetnének a pasik is pisilés közben, mert általában nem ők takarítják a WC-t és rohadt undorító mikor mindenhova megy a cucc és neked kell felsikálni...
2021. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Én is lehajtom mindig a "fedelét" is, mert utálom, ahogy ott tátong a retyó. A férjem rendszerint nem hajtja le, de akkor ha arra járok fogom, és lehajtom én. Irigylem azokat, akiknek ez a legnagyobb problémájuk, és képesek emiatt beleállni a másikba.
2021. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%

Azert mert a férfiak nem torlik meg a farkukat! Nem kell "oda"yulniuk, a Nőknem viszont igen.

Ugye wc használat előtt kézmosás van, vagyis amikor bemegyek a wc.be, akkor még tiszta a kezem. Ha nekem kell lehajtani az ülőkét, akkor meg már nem lesz az!

Tovabbá, a férfiaknak tampont sem kell cserélni! Márpedig, meg kell mosnom a kezemet elotte, ismét tiszta kezzel megyek be a wc.be, de ha le kell hajtanom az uloket, már nem tiszta!


Szívesen!

2021. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 pedig a férfiak is megtörlik a farkukat 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 BeefEater ***** válasza:
47%

17, egyrészt amit a 18-as írt. Plusz el nem tudom képzelni, milyen körülmények uralkodhatnak nálad a fürdőszobában, de el nem tudom képzelni, hogy a WC ülőkétől hogyan lesz koszos a kezed mikor egy átlagos lakásban az van a legsűrűbben fertőtlenítve.


On:

Én a mindenki úgy hagyja ahogy szereti megoldás híve vagyok. Ha legközelebb pont úgy kell, akkor jó, ha nem, akkor be lehet állítani a kívánt felhasználásnak megfelelően.

2021. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 Hiába fertőtlenítem a wc ülőkét minden másnap, napi 4-5 pisi / fő és napi 1 kaki / fő belemegy.
2021. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!