Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan szokott kialakulni/megt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokott kialakulni/megtörténni, hogy egy pár tagjai összeköltöznek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

1. Megismerkedés

2. Szex a pasi lakásán.

3. Elkezdenek járni.

4. Szex a pasi lakásán továbbra is.

5. Szex a nő lakásán is.

6. Összeköltözés

7. Szex az új, közös otthonban.


+ 1 bónusz: egyeseknél: szex a szeretővel egy Hotelben.

2021. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez mindenkinél változó. Nekem volt olyan kapcsolatom ahol 2 év után se éreztem azt hogy össze kéne költözni. Átjártunk egymáshoz de ennyi. Mostani kapcsolatomnál 5 hónap után már együtt lakunk.
2021. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Én mikor jobbikos voltam, a karácsonyi évzárón dugeszoltam egyet egy még most is képviselővel
2021. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Este levittem a szemetet, de olyan görcs állt a lábamba, hogy alig tudtam feljönni a lépcsőn.Józsi bácsi 64F
2021. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Beszélsz róla, megkérdezed ő hogyan képzeli el, aztán elkezdtek tervezni, ami felesleges mert a végén élőben derül ki hogyan alakul az összecsiszolódás... és amelyikôtök meg tudja tenni az első lépést az megteszi.. néztek együtt albérletet pl.. vagy egyik költözik a másikhoz.
2021. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Haverom mikor megismerkedett munkahelyén egy lánnyal, aki gyakorlaton volt. Kb. 4 hónapja jártak és a lánynak ide kellett költöznie a munka miatt, nem volt szállása és így a haveromhoz költözött, már házasok és évek óta együtt vannak.

Nálunk úgy volt, hogy jártunk kb. 1 éve és mivel jól működik minden, ezért így döntöttünk, már elég a randizgatásból.

2021. okt. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi nagyon fiatalon jöttünk össze (én 18, ő 19). Eleinte jó volt ez az egymáshoz átjárkálás, de nekem anyukám nagyon nehéz természet, kötekedős, ordibálós típus. Az ő szülei aranyosak, de ott meg egymásból nyíltak a szobák. Szóval egyikőnknél se volt hosszútávon ez jó. Nem mellesleg egy idő után baromi unalmas lett, hogy egy szobára voltunk lekorlátozódva, hiszen a lakás többi részében ott voltak a szülők.

Tavaly költöztünk össze nyáron. Akkor voltunk másfél éve együtt.

Egyrészt amúgyis éreztük, hogy ideje lenne, másrészt akkor javában tombolt a járvány és lezárások voltak (esti kijárási tilalom stb) és ez végképp ellehetetlenítette, hogy találkozgassunk csak úgy.


Szóval valahol mindkettőnk döntése volt közösen, elkezdtünk beszélgetni róla hétről hétre, hogy mi lenne ha... én több effortot raktam bele, rengeteg lakást nézegettem neten, viszont azt amiben lakunk azóta is, azt ő találta amúgy pont. Minden kecót ketten mentünk megnézni.


Nagyon jó döntés volt, mert azóta sok változás történt az életünkben, ő pl. mostanában sokat éjszakázik mert páran kiestek a munkahelyéről és így esélytelen lenne látnunk egymást, ha nem együtt élnénk. Meg amúgyis kényelmesebb és sokkal nyugisabb szülők nélkül, meg hát ideje is volt 20-21 évesen már elköltöznünk és önállósodnunk.


Most leszünk 3. éve együtt, minden szuper, szépen összecsiszolódtunk. Egyenlőre maradunk albiban, de amúgy tervben van, hogy ha úgy alakul hogy hosszútávon együtt maradunk, akkor 4-5 év múlva az összespórolt önerőkből veszünk egy közös lakást.


22L

2021. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem, hogy az összespórolt önerőkre veszünk fel hitelt, és abból lakást, na.. :) szép is lenne ha tudnánk csak úgy venni.
2021. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akár vehettek is, ki tudja.
2021. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a leggyakoribb az az eset, amikor szinte folyamatosan egymásnál vannak a felek, és akkor jönnek rá, hogy felesleges két albérletet fizetni. Ismerősöm azt mondta, hogy ő már csak virágot locsolni járt haza, mert egyébként mindig a srácnál volt.

Másik leggyakoribb, amikor az egyik félnek költöznie kell a jelenlegi lakhelyéről, és akkor már úgy döntenek, hogy ne is nézzen albérlet után.

2021. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!