Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetnék ha nekem ellentét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nekem ellentétesen " jön le " amit mond és tesz?

Figyelt kérdés

Állandóan azt mondja fáradt, meg nehéz szellemileg a munkája (iktatói munka).


Azért nem értem mért mert itthon szinte nem marad rá semmi, főzni nem kell, gyerek és ügyintézés nincs. Kis Lakásban élünk kinti munka nincs.


Viszont ha van ideje éjfélig telefonozik, játszik, nem csinál itthon semmit szinte a saját cuccaival se, de akkor miért nem alszik..hisz ideje lenne..


2021. okt. 24. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy fáradt, agyilag , nincs kapacitása munka után mást csinálni. Amúgy én azt tapasztalom hogya teló, semmit tevés jobban fáraszt és jobban ráerősít az érzésre. Kezdjen valami szemkimélő honbiba, ergo ne a monitor/ teló elött csináljon valamit.
2021. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 harebell ***** válasza:
100%
Sok ember, aki szellemileg lefárad a munkában, otthon ezt a "zombulást" választja, ami egy ördögi kör - ahogy az első írja, egyre fáradtabbnak és fásultabbnak érzi magát. Ha sokáig megy így, egyenes út a kiégés felé. Ha segíteni akarsz neki, javasold, hogy menjetek el sétálni pl, legyetek friss levegőn, kapcsolódjatok ki aktívan. Hétvégén is csináljatok valami programot legalább egyik nap, nem kell nagy dologra gondolni, egy 1-2 órás kirándulás vagy elmenni úszni pl kikapcsolja és feltölti.
2021. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor amint van ideje már nyúl is a mobilért akar még társaságban is ha nem tud/akar szólni a témához..
2021. okt. 24. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te? Fogyatékos vagy? Nem értesz magyarul?

A csajod depressziós, az élete céltalan, kilátástalan, és boldogtalan. Csak van. Bemegy melózni, de utálja, és otthon is azt várja, hogy legyen már este, mert utál veled lenni, és egy nappal kevesebb van a halálig. Csak van. Ez nem élet.

2021. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!