Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párod változott már teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod változott már teljesen ellentétes de pozitív Irányba miattad?

Figyelt kérdés
Amikor elmondtad hogy ha így folytatja vége a kapcsolatnak, vagy nem leszel a felesége ha nem változtat mert te ezt nembírod tolerálnitovább. De megtette pedig te a lelked mélyén tudtad hogy nem biztos hogy megteszi
2021. szept. 24. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Volt egy srác aki nagyon csajozós volt, és abbahagyta. Semmi se lehetetlen :)
2021. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan, amit ne kényszerülnék torelárni. De pár dolog alakult.

Pl

Mindenemet kényszeresen elpakolta ha épp nem voltam nála, de olyan szinten, mintha soha ott sem jártam volna. (Habár lehet ez sokaknak át se megy,és nem érthető, mi ebben az idegesítő, kb ugy lehet talán elképzelni mikor szakitás után fellélegzik valaki es kitakaritja az egész lakást, h nyoma se legyen a másiknak, mintha rühellné, h nekem is van tusfürdőm, vagy egy poharam stb)

Szoval aki felmenne hozzá még azbse esne le neki h párja van.

Plusz ha én megyek hozzá soha ninca otthonérzésem se hanem mint aki egy idegenhez "felcaflat", vagy egy szállodába.


Aztan még ő balhezott velem ha véletlen otthagyok egy poharat, es uristen neki kell utánam mosogatni.


Én en idő mulva már valahogy kirobultam ezeken hogy sehol egy "lenyomatom", én forditva viszont az exem papucsát is örömmel nezegettem meg mostam teregettem Szeretettel a ruháit hogy pasi is van a háznál, es teljesen ugy jon le mintha ő meg undorodna tolem vagy mi ez??


Na azota semmimhez nem mer hozzányulni. Amikor megesett hogy csak 1 hét mulva mentem es még ott ugyanott volt a poharam en annak szabályosan megörültem es meghatódtam rajta! :D

Meg vett nekem fogkefét hogy az is legyen nála az enyém :)


De a kényszeressége még mindig megvan. Ha egy egy balhé alkalmával elpakolok mindent, akkor laboratoriumi szintu nagytakaritásba kezd utánam.


Még mai nap is megesik ha ugy megyek hozzá, hogy azt látom hogy az ágyon még a díszpárnák is "haptákban"állnak, mintha soha nem is szexeltünk volna, véletlenul sem ott.


(Nem tudom mi lenne, ha együtt élnénk. Túlságosan beleszokott szerintem abba, hogy totálisan egyedul él, vagy nem tudom)



A másik amiben alakult, a kommunikáció.


Nem egyszer lefutattuk azokat a köröket már mikor ha bajom van vele, képtelenség vele megbeszélni mert elkezd támadni hibáztatni (mert te meg te meg te)

Nem egyszer, nagyon sokszor kellett visszaterelnem hogy de en most Rolad es Erről a problémárol akarok beszélni! Nem magamrol ea a TE problémádrol. Ne keverd bele miert nem mondtad eddig, vagy térjunk rá vissza kesobb. Vagy miert akkor kell felhozni amikor ÉN kerdezni megbeszélni akarok vmit?

Újabban már egyszerűen nem hallom meg ha kezdi ezt a te meg te kezdetű hülyeségét, hanem felteszem ujra es ujra ugyanazt a kerdést, amig nem arra válaszol amit kérdezek, hanem támad elterel, meg kitér. Akkor megkérdezem újra.


Ma már Képes az érdemi válaszokra, néha ugyan előjön még ez belőle, hogy de mert te? Meg hasonlók, de már helybol vágja, hogy ugyis visszaterelem RÁ a témát addig, es annyiszor, míg nem reagálja le.


Nagyon sokat megizzadtam vele es irdatlan balhés is volt sokszor ez miatt a kommunikácio.

Eleinte nem is értette mi a bajom!

Kulon fel kellett rá hívnom a figyelmét hogy pl a visszakérdezés, vagy az hogy elkezd engem minősíteni jellemezni, vagy megvádol, vagy bármi, nekem az NEM válasz a kerdésemre.


Egy egyszeru pelda

Nem tudom néha számítok e neked, vagy szakítani akarsz e.

Erre neki áll támadni, hogy valszeg en akarok szakitani mert azt hiszem megbánt ill bántalmaz szavakban, rosszat okoz, azaz en szenvedek tole mintha ő egy rossz ember lenne, es a végén nekem kell őt győzködnöm arrol h ilyenrol szó sincs nem tartom rossznak en nem akarok szakitani mellette állok.

És a kerdesemre ugye a választ ki is jatszotta egyuttal ezzel....

Így ezeket megelőzve már szépen visszaterelem mindig arra hogy NEKED ÉN számitok e. Es ne terelje el arra, hogy én bizonygassak neki. Az nekem nem válasz.


És ezek csak apróságok.

A NAGY dolgokban nem változtat.

Pl bocsánatot nem tud kérni, ha hazugságon kapom, a végsőkig is kitart, h márpedig ő nem hazudott, soha belátása nincs, vagy nőket ugyanugy les kérésem ellenére is, nagyobb tettekkel nem bizonyitja azbérzelmeit de egy virágot se kapok ha kérem se, meg stb.

Nagyon sokmindent nyelek, de valahogy semmi nem lépte még át ugy a határt hogy itt a vég azaz hogy nekem szakitással kelljen zsarolnom, megtehettem volna ugyan már, de én ezt még soha de soha nem éreztem hogy na ez mar tulmegy, es torelálhatatlan.

2021. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Exem meg annyiban változott hogy korábban mindig rajtam poenkodott a haverok elott rajtam élcelodott (hasonlona dolog a szőke nős viccekhez)es miutan felhivtam rá a figyelmét hogy vegye már észre, hogy 1.egyik haverja se poénkodik a nőjéről, csak ő..., 2. Ő a társaság udvari bohóca es szórakoztatóipar csak...


Sacc egy honap mulva mondta nekem őszintén azt hogy igazam volt, tenyleg olyan mintha azt várnák h szorakoztassa csak őket, h legyen min röhögni (es szoval elég egyoldalunak tűnt azaz a haverjainak tetszett ugyan, de nem kontráztak rá meg stb..)


Nagyot nőtt a szememben.nem ez miatt. Hanem mert képes BELÁTÁSRA, es a gyengeségét is nekem elmondani es az nem fájt neki hogy nekem igazam volt. Meg kepes arra hogy IGAZAT adjon.


Nagyon de nagyon ritka EZ a jellem!

2021. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!