Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pàrom azt mondja érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom azt mondja érezni kell a babavàllalàst De azt mégis mikor fogja érezni ? Mert én màr érzem😪🤦

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem tudja mikor fogja érezni😪

#Nem érzi mikor akar gyereket
2021. nov. 2. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mintha barátnőm írta volna!!!


Mi 7éve vagyunk együtt, sok hullámvolggyel.

Én sem érzem hogy készen allnék rá, ő is ezt kérdezi h mikor fogok?? Mondtam hogy kb olyan mintha azt kérdeznéd mikor fogok meghalni..honnan tudjam?? Bár mi úgy jöttünk össze hogy ha minden oké akkor mindketten akarunk gyereket..


Bar nálunk sok ilyen vita van alap dolgokon amiért én szólok neki hogy pl ne csapja le szó szerint a WC tetőt ( mert akkorát csapódik hogy arra ébredek fel)mert osszetöri a csészét.. erre az a válasza hogy majd akkor ha én is megteszem amire ő kér engem!- mondom mi van??- ez olyan alap dolog minthogy azért szólni hogy miért nem mosol kezet WC után..

2021. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább "elengedném" azt, aki gyereket akar, de én nem vagy már nem vagy 5-10 évig még biztos nem. 30-35 felett meg már biztos eléggé lelkiismeret-furdalásom lenne, hogy nem tudom megadni, amit szeretne, sőt lehet, elveszem tőle. Szóval tuti leülnék vele, hogy hát ez van, jobban örülnék, ha maradna, de szeretem annyira, hogy nem akarom, hogy megkeseredjen emiatt, na meg úgy nincs is értelme.

És hát olyanra is van példa (nem úgy írom, hogy mindenki, de több ismerős vagy az exe járt így), aki "sose" vagy "még nem" akart, aztán párt váltott és azzal meg bősz fészekrakó üzemmódba is váltott. Persze lehet, csak a rózsaszín ködben könnyebb volt még frissiben rábeszélni :)

2021. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Igen érezni kell, NAGYON, de az még baromi kevés a felelős gyerekvállaláshoz. Sokan azt érzik vágynak rá nagyon, de hamar kiderül, hogy egyáltalán nem gondoltak bele mivel is jár egy gyerek érkezése, és ez milyen hatással lesz a kapcsolatukra, hogy fogják kezelni az épp aktuális problémàkat. A nonstop üvöltés, hosszú ideig kialvatlanság, fáradtság, szaros pelenkàk, anyagi többletterhek, rengeteg stressz, kötött êletmód, alig van időtök egymásra stb stb.

Semmi sem lesz már olyan mint előtte.

A gyerekes ismerőseim 95%-a fél, vagy max 1-2-3 évvel a gyerekvállalás után el is váltak, szakítottak, pedig előtte 6-8-10 évig voltak együtt. A többség nem is akar több gyereket, vannak akik azt az egyet is megbánták.:(

Mi 12 éve vagyunk együtt, már rég eldöntöttük, hogy nem akarunk gyereket soha. Én soha nem is akartam, már 15 éves koromtól realizálódott bennem, a férjem meg úgy volt vele, neki mindegy, majd talán lesz , hisz ez a szokás a vilagban. Ő sem vágyott rá igazán. Ahogy teltek a közös éveik, hamar rájött, hogy nem lenne olyan jó és boldog kötetlen életünk mint így kettesben gyerekektől mentesen, egy közösen vállalt kiskutyával:) Szóval hamar tiszta lett, hogy nekünk nem kell gyerek.


Ha nem érzed akkor pláne nem szabad bevállalni. Ha mindkét fél akarja, akkor is rettenetesen megterhelő a gyerekvállalás. Hát még ha az egyik bizonytalan/ nem érzi úgy stb.

2021. nov. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Legyél kötsög mind a legtöbb nő, bacd át és ne szedj fogamzásgátlót, ez a bevált technológia nálatok😁
2021. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Segithetek benne 48/F
2021. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!