Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túl reagálom a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja költöztem össze a párommal. Azóta érdemi időt nem tudtunk együtt tölteni. Én nappal dolgozok 8-4 ig, ő 11-zárásig. Én hétfőtől-péntekig, ő hétfőtől-vasárnapig. Ha nem dolgozik megy haza a szüleihez segíteni. Kértem tőle, hogy a mostani hétvégét intézze úgy, hogy együtt tölthessük. Azt mondta, hogy elintézte, küldi a beosztást, hogy péntektől vasárnapig dolgozik. Kivertem a balhét, sikerült elintéznie, hogy szombaton ne dolgozzon.

Ma írja, hogy mindenki covidos a cégnél be kell mennie holnap is. Amit egyrészt megértek, másrészt nem, mert amire időt akart szakítani arra szakított is eddig is.

Én vagyok nyűgös, vagy tényleg sz@rik rám és arra, hogy minőségi időt töltsünk együtt?


2021. nov. 5. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát basszus. Dolgozni megy, nem inni a haverokkal. Lehetnél kicsit megértőbb is vele.
2021. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ő minden nap dolgozik? A hétfőtől vasárnapig nálam ezt jelenti. Vagy nem minden nap van bent? Nem nagyon értem.
2021. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyik héten 3 napot dolgozik másik héten 4. Ha nem dolgozik vidéken segít a szüleinek.
2021. nov. 5. 12:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy terveztétek ezt az együttélést úgy, hogy a beosztásotok teljesen üti egymást?

Miért kell heti 7 nap dolgoznia? Nincs másik munkahely?

2021. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És 4 szabadnapból 4et a szüleivel tölt?
2021. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. nov. 5. 12:53
 7/13 anonim válasza:
100%
Tudod, mit fogsz elérni ezzel a négyéves kislány szinteddel? Hogy a pasid teljesen jogosan fog otthagyni egy "de jó, hogy végre megszabadultam ettől a nőtől" felkiáltással.
2021. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Most van mentsége, mert dolgoznia kell, az viszont para, hogy minden szabadnapját a szüleivel tölti. Optimális esetben neki is lenne igénye a közösen töltött időre, pláne egy ilyen friss kapcsolatban. Most kéne dúlnia a lávnak, minden szabad percet együtt kéne akarnotok tölteni. Szerintem ti nem egymást keresitek, vagy legalábbis ő max el van veled, de nem igazán érdekled.
2021. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutottatok el összeköltözésig egyáltalán? Előtte több időt szánt rád? Ha nem, akkor minek költöztél össze vele egyáltalán? Ennek a kapcsolatnak így nincs értelme.
2021. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet hiszti csak. de nagyon rossz, hogy nincs rám sose ideje. Tudom ilyen ez már felnőtt korba. de akkor is vágyom az összebújásra. a szeretgetésre.
2021. nov. 5. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!