Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden no ilyen vagy csak en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden no ilyen vagy csak en reagalom tul a dolgokat?

Figyelt kérdés
Ha barmi vita van vagy valamit mondok neki ami konkret peldam van es amire tudja o is,hogy nekem van igazam mindig tud ra magyarazatot adni...magyarul mindent meg tud magyarazni..es mindenre tud valaszt adni...volt mar dolgotok hasonlo nokkel?
2017. júl. 10. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
egyik nő se hagyja hogy ne az övé legyen az utolsó szó
2017. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Semmit se hagyunk szó nélkül :))
2017. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ra kellene hagynom? Bele torodni meg ha nekem nem tetszik akkor is?
2017. júl. 10. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Igen. De azért ha valami nagyobb hibát vét, akkor jelezd, hogy megbántott és bocsánatkérést szeretnél.

Viszont általában úgy van, hogy mindenre van valami kis magyarázatunk, szóval mindent valami okból kifolyólag tettünk, amit jól elő is adjuk és mégsem vagyunk mi olyan hibásak.:))

2017. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

:) szerintem ez a génjeinkben van. Nálam ez egy védekező mechanizmus. Ha nem magyarázom meg, akkor a durcát vágom be. Nem tehetek róla. Próbálok leszokni, de....


Nem szeretjük, ha közlik velünk, hogy hibáztunk (pláne, ha azt egy teljes napig hangoztatják, vagy egyszer, de azt über dühösen/kiabálva) ,tudjuk mi, hogy mikor nincs igazunk, tudjuk, hogy mit kellett volna másként.

2017. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem jellemző női pálya: intelligensebb szociopata fszfejek szoktak ilyenek lenni - jellemzően ügyeskedő, megóggyukokosba'-arcok, nomeg főleg politikusok!


Egyébként van rá módszer: azt mond és akkor, amikor akar - akár utoljára is -, de amit én mondtam meg utoljára, AZ A VÉGSŐ SZÓ. (És persze az nem a viccbeli "igen, szívem!"). Utána meg már azt dumál, amit akar...

2017. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!