Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megint csak én reagálom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint csak én reagálom túl a dolgokat vagy most jogos a morgasom?

Figyelt kérdés

Szerelemmel együtt vagyunk 2eve.

30 évesek vagyunk, így már többször mondtam neki ideje lenne össze költözni.

Benne is van de köti az ebet a karòhoz, hogy az ő örökölt hazába költözzek bele. (Meg ő sem ott lakik)

Egye fene lehet ezt le is nyelnem.

De nem értesített semmiről, csak közölte hogy ő elkezdte felújítani a házat.

Nem lett volna illő szólnia róla? Vagy esetleg segítséget kérni?

Rendben övé a ház de akkor nekem semmi beleszólásom sincs? Mikor elvileg együtt élnénk ott.

Én közös lakást szeretnek. Amibe tényleg mindketten tulajdonosok vagyunk, de ő hallani sem akar róla hogy adja el az örökölt házat és vegyünk együtt közösen.

(A félreértések érdekében nekem van spórolt pénzem szóval simán mehetne felezve a vásárlás és a felújítás is)


2019. márc. 31. 10:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Most lehet, le leszek oltva, de 2 év azért nem olyan nagy idő... meg amúgyis, minek adnám el a lakásomat, ha egyszer ott van, költözhető, stb... tök felesleges.

Ha mondjuk együtt vagyunk 4-8-x éve, gyerekeket szeretnénk, stb..., akkor azt mondom oké, vegyünk közösen egy nagyobb ingatlant. De amíg ketten vagyunk, és elférünk az enyémben, addig nem tök mind1...?

2019. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Biztonságra vágyik, hogy ha valami okból vége lenne a kapcsolatotoknak, ő ne kerüljön az utcára. Ez egy jogos női igény, enélkül én sem szülnék már. Szeretné megőrizni a szabadságát, hogy ne kelljen bárkivel együttmaradnia pusztán azért, mert nincs hova mennie.
2019. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nekem úgy jött le, h a kérdező a nő - ettől függetlenül az igény jogos.
2019. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
A 2 éves kapcsolat semmi, főleg úgy hogy így elbeszéltek egymás mellett és nem érdekli a te véleményed. Ne hagyd hogy irányítson, azt se hogy kihagyjon a döntésekből. A közös lakásba se ugorj bele ilyen helyzetben, nem vagytok férj és feleség, nem tudhatod meddig maradtok együtt. Jól gondold meg a nagy terveket! A szerelem rosszabb mint a drog, nem veszed észre hogy mi zajlik körülötted, csak az érzések vezetnek.
2019. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
En sem adnám el a lakásom. Két év után meg főleg nem, és így sem, hogy nem éltünk együtt előtte pár évig.
2019. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Rendben. De ha nem működik a kapcsolat akkor megint én maradok fedél nélkül.

Én is biztonságra vágyom.

És nekem az nem tetszik, hogy én adják fel mindent. A munkahelyem, a barátaim, a családom mikor neki nem változik semmi.

Mondtam neki próbáljuk ki az albérletet. És ha működik az együtt éles akkor oda költözök.

de hallani sem akar róla.

Teljesen tanácstalan vagyok.

2019. márc. 31. 10:39
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem kéne összeköltöznötök. Tegyél félre "menekülő" pénzt, és ha az bizton megvan nálad, akkor gondolkodj újra el ezen.
2019. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Én sem adnám el a lakásomat két éves kapcsolatban. Elsősorban vagy nála, vagy nálam kipróbálnánk milyen együttélni, mert lehet, hogy az nem is megy, ezért kár borítani dolgokat. Ha működik, akkor lehet továbblépni és közös ingatlanban gondolkodni.
2019. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben saját lakást vennék, tőle függetlenül - neked sem ártana úgy gondolkoznod, ahogy ő teszi. Az anyagi függetlenség rettentően fontos.
2019. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%

Bzmeg kérdező. Nem azt pofáztad éppen, hogy van félretett pénzed, egész pontosan egy fél ingatlannyi? Ha vége lenne a kapcsolatodnak, akkor szépen dolgozol, leteszed az albi kaucióját, aztán tovább nem is fogy a pénzed.

Vagy így akarsz saját ingatlanhoz jutni mi?

32/f

2019. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!