Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom csak túl a dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom csak túl a dolgokat, vagy te is így "éreznél"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rövid próbálok lenni. 20 éves vagyok és van egy 28 éves barátom. Elég sokat veszekedtünk az utóbbi időben, aminek az oka/i a következő/k.

A nővére 31 éves és folyamatosan, amikor haza érnek (Németországban élnek) mindig csinálja a balhét. A barátom és én külön élünk. A legutóbbi veszekedésnél el vette a barátomtól a telefont (a barátomnak jelenleg nincs telefonja, ezért az anyukájától az övét el kérte, hogy tudjunk beszélgetni messengeren. A nővére pedig el vette tőle, mert, hogy ő azt az anyjának vette) na igen és itt jön az, hogy ezt írta nekem a nővére a barátom messengerén(ugye mert el vette tőle és nem jelentkezett ki) hogy "Nem beszélek többet az öcsémmel, na de várjál csak, Isten nem bottal vér".

Igazából az a baja, hogy 1, 5 órát szoktunk beszélgetni hívásban és ez neki nem tetszik mert, hogy ő (vagyis a barátom) nem foglakozik velük semmit.

Igazából az fáj a legjobban, hogy ezután az incidens után a barátom nem is keresett 2 óráig, én hívtam fel...

A másik pedig ami rosszul esett, az, hogy el kezdi a barátom "Oda húz a szívem a kislányhoz (nővére 5 hónapos babája). Meg ígérte nekem, hogy el jön velünk Balatonra, de inkább velük ment volna fürdeni a barátom és engem nem is hívott volna...

Nagyon rosszul esik ez az egész. Szakítani szeretnék vele,mert nem az első eset hogy nem áll ki értem, mellesleg a nővérének mindent beszámol arról, hogy mi van a kapcsolatunkban.

Köszönöm, hogy szántatok rám időt, és köszönöm a válaszokat is!


2021. aug. 13. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ovi kategória
2021. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vicc? Esetleg valami mentális problémátok van?

2 felnőtt, normális ember egyike sem így viselkedik.

2021. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi a szar?!

Egy birtokló, hisztis nővér, egy töketlen, kiherélt öccs (mi az hogy 28 évesen nincs telefonja? Másnap leakaszt egyet egy boltból, könyörgöm, mi ez, hogy az anyjáét használja???), meg egy hisztis barátnő, aki 2 órát nem bír ki, amíg a nővérrel kicsit elbeszélget a párja...

Ovi, egyetértek.

2021. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom nem minden nap érnek haza Németországból...

Szóval azt a néhány napot meg is hagyhatnád a családjával neki.

Lehet érdemes lenne szakítanod,mert akkor a srácnak is eggyel kevesebb gondja lenne.

2021. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olvas el az egészet kedves 4es. Egy töketlen szar, maradjunk ennyiben. Úgy is lesz :)
2021. aug. 14. 00:00
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Elolvastam kedves kérdező.

Azért is írtam a 4es hozzászólást.

Igazából az utolsó soraid megerősítették,amit eddig gondoltam.Szerintem szívességet tennél neki.

2021. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És nem gondolod hogy illő lenne megvédeni a saját barátnőjét, ha a testvére mindennek elhordja? :)
2021. aug. 14. 00:18
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
7-es A leendő exed 28 évesen még telefont sem tud fenntartani, igen lehet ezt korlátozzák is neki, más is szeretné a sajátját használni. Senki nem akar rajtad kívül 2 óránként 1,5 órát beszélni, a nővére még finom volt és nőies. A barátod is megmondta, hogy a családdal lenne, ezen mi nem érthető, nem élnek együtt, nem mindennapi találkozás.
2021. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A mindennek elhordásról nem írtál.

Lehet a nővére nem százas,de esetleg te nem tudnál értelmesebben viselkedni, minthogy a barátod cseszteted , ráadásul teljesen értelmetlenül?

2021. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 evesen elmegy ezt a színt, de neki baja van, hogy 28 evesen így el?
2021. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!