Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éljek így kapcsolatban? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éljek így kapcsolatban? Vagy inkább egyedül?

Figyelt kérdés

Heti hat nap dolgozom. Takarítás, néha főzés, szülők látogatása, bolt, mosás, még munka után hétköznap vannak. Mire késze vagyok mindennel már álmos leszek, vacsizom kicsit tévézek és alszom.

Az egy szabadnapomon pedig rohanok itthon, páromnak is reggeli, ebéd, mosogatások, rendrakás, és elmegy a nap.

Úgy érzem nincs is életem a szó jó értelmében.

Gondolkozom mostanában talán szakítani kéne és egyedül élni mert ez így felőröl. Úgy kiesnének azok a teendők amik miatta vannak.

Véleményetek? Ti élnétek így?


2021. nov. 21. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Jól értem, hogy te most kvázi kiszolgálod a párod?

Normál esetben ugyan összességében kicsit több a házimunka, ha két ember él együtt, mintha egyedül élne, de mivel két emberre oszlik szét, így legrosszabb esetben is ugyanannyi a meló, mintha egyedül élne, de inkább kevesebb.

Én biztos nem élnék együtt egy olyan emberrel, aki megnehezíti az életemet ahelyett, hogy ketten együtt könnyebbé tennénk egymásét.

2021. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

"Heti hat nap dolgozom. Takarítás, néha főzés, szülők látogatása, bolt, mosás, még munka után hétköznap vannak. Mire késze vagyok mindennel már álmos leszek, vacsizom kicsit tévézek és alszom."


És ha egyedül vagy, akkor ezek megszűnnek? Ne kend a párodra! Itt a fő gond a heti 6 melónap!!!

2021. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És ő közben mit csinál?
2021. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem szűnnek meg természetesen. Annyi hogy legalább az az egy napom szabad lenne. Akkor és azt reggeliznék amit akarok, nem főznék aznap ha nem akarok. Talán a nap nagy részében tévéznék.
2021. nov. 21. 17:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

4.-re.


És a kanid nem tud főzni, vagy rendelni valami moslékot?

2021. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem azért él együtt egy nővel hogy rendeljen. Főzni minimálisan tud 2-3 kaját.
2021. nov. 21. 17:53
 7/19 anonim ***** válasza:
99%
Ha kiszolgálást akar, akkor mondd meg neki, hogy fizetést kérsz :D. Azért álljon meg a menet. Biztos nem élnék együtt egy ilyen herével.
2021. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

6.-ra.


Őszintén?


ÉN, nem élnék együtt egy olyan nővel, aki heti 6 napot melózik.


Mi ez a meló, ha nem titok?

2021. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2%
Hagyjátok már! Csak a szokásos "szegény nő vagyok, kihasznál a csúnya, gonosz férfi" provokáció!
2021. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Szakítanék, most épp ezen gondolkodom, túl szoros a gyeplő. Nem kell már ez nekem. Inkább rendelek meg szerzek egy normális takarítónőt.
2021. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!