Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon elrontottam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? Mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal összeköltöztünk.

De viszont nem külön, hanem a családjával élek most. Anno rengeteg vita bolt belőlük, voltak megjegyzések felém, a párom pedig soha nem állt ki mellettem. Van is egy fajta megfelelési kényszere miattuk. Az utóbbi időben elég sokszor próbál a barátom is a családom ellen beszélni, anyát teljes mértékben utálja.


Régebben súlyos anorexiás voltam, már lassan egy éve tünetmentes vagyok, jobban merek enni. Mivel már nem félek édességet sem enni, van hogy sokat megeszek belőle, a múltkor ezzel viccelődtek is, nekem pedig egyáltalán nem esett jól.

De én nem akarom azt, hogy semmihez sem nyúlok, mert igazából mindent akit jobban megeszek azt én veszem, hiába fizetek nekik, hogy náluk lakik. Igazából jobban is eszek, ha abból eszek amit én veszek meg.


Nekem szokatlan, hogy egymás előtt nagyon sok mindent titkolnak, nem beszélik meg. Stb…


Mielőtt ide nem költöztem volna, sok sertést kaptam, meg hogy “ha én itt vagyok akkor csak a baj van belőlem.” Pedig tényleg semmit nem csináltam akkor sem.


Nem vagyok teljesen magyar, sokszor mondják is előttem, de mindig mondják azt is, hogy engem nem tartanak romának. Csak ugye nekem ez is rosszul esik, mert egy roma akkor is magára veszi, ha nem róla van szó, hanem egy másikról.


Anya teljesen ki van készülve, eszi az ideget. Sok dolgot elmondok neki, de már bánom, mert tudom, hogy neki fáj, ha velem nincs minden rendben.


Igazából sok dolgot leírnék ami itt megy sokszor, de nem igazán merem. ( nem mindig rossz a helyzet egyébként, csak előfordul és gyakran)



2021. nov. 30. 12:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza, ebből normális kapcsolat nem lesz soha, akkor meg minek maradnál?
2021. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De például most is bűntudatom van, hogy én ezt leírtam. Járok újra pszichológushoz, neki úgy érzem mindent elmondhatok. Persze próbálom sokszor szépíteni a dolgot. Mert sokszor rendesek velem, csak ha feszkó van akkor azt mindenki érzi. Lehet csak vissza kéne néha szólnom. A pszichológusom azt mondja, hogy én előnyben vagyok, mert fizetek nekik és így bármikor szólhatok, ha valami nem tetszik.
2021. nov. 30. 12:50
 13/32 A kérdező kommentje:

De például akármiből vitázunk a barátommal ő direkt fel emeli a hangját, hogy hallják. Pedig tudja jól, hogy én nem akarom, hogy mindenki mindenről tudjon, és eléggé kihallatszik szinte minden.


Múltkor én is felemeltem a hangom valami olyannal, amit tudom, hogy nem akarja, hogy megtudják. És befogta inkább a számat. Szóval tudja, hogy neki sem kéne, mert a falnak is füle van.

2021. nov. 30. 12:53
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi bántalmazó kapcsolat, kérdező, csak éppen MÉG nem vernek. Nekem be merné fogni a pasim a számat, úgy otthagynám, mint a sitty. Ez nem normális.
2021. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy őt el sem engedték volna itthonról, az egyik az. Beszéltünk arról, hogy jövőre megkéri a kezemet, de a szülei előtt ezt nem akarja mondani, mivel a szülők ezt még nem akarják. Nem tudom miért fél ennyire, ez is az ami nagyon zavar benne. Elfogadtam, hogy ő így áll hozzájuk, de valamiért már ötödik napja ezen rágódok és nem jutok egyről a kettőre.



Sose szóltam még nekik vissza, ha valami nem tetszett. Szerintem azt se tudják, hogy kicsit néha tele a cipő. Nem is értenék, ha úgy állnék eléjük, hogy hazamegyek.


A barátom szerint ha hazamegyek akkor majd a családom lehúz, a jövőn nem úgy sikerül vagy ahogy én elterveztem.


Én nem érzem így. A szüleimtől kapom a lelki támogatást, ugyanúgy hisznek ők is bennem.

Lehet néha anya azt mondja, hogy nagy célt tűztem ki, de ő tudja a legjobban, hogy a makacsságom szinte a legjobb barátom. Vagyis eddig az volt.

2021. nov. 30. 13:06
 16/32 A kérdező kommentje:
Igazából annyi mindent leírnék, de így nyilvánosba nem merem.
2021. nov. 30. 13:08
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy a szülők nem engednek el egy felnőtt embert, hacsak nem gyámság alatt áll vagy erőszakkal fogva tartják. Minden más esetben ő ott akar maradni, és kész.


Kérdező, neked mi az isten jó ebben a kapcsolatban?

2021. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Az általad leírtakból teljesen lejön, hogy rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban, mert nem lehetsz önmagad, mert folyton alkalmazkodnod kell, mert a barátod nem áll ki melletted és mert rád erőlteti az akaratát.....És még mi minden lehet, amit le sem írtál.

Ebben akarsz élni évekig??? Bele fogsz betegedni, ha addig nem alakul át a részéről bántalmazó kapcsolattá, mert nem azt teszed, ami neki tetszik.

Ha a szüleid megértők, márpedig azok, én azonnal eljönnék onnan és új életet kezdenék majd valaki mással. Ez a fiú - mert nem férfi - nem hozzád való.

2021. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Sose szerettek, megjegyzéseket tettek és te odaköltöztél. Rosszul tetted.

"Én albérletet akartam, de a barátom semmiképp nem akart elköltözni. Meg hogy ő egyetemre akar menni, itthon meg neki könnyebb."

Minden úgy van, ahogy neki jó. Te meg alkalmazkodj, tűrj.

Persze, majd otthon lehúznának. Aha.

Baromi gyorsan költözz haza anyukádhoz, mert még jobban tönkretesznek.

2021. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Te szabályos bántalmazó kapcsolatban élsz.

Ráadásul nemcsak a párod, hanem az egész családja a bántalmazó


És az elsődleges céljukat már elérték:

-önmagad hibáztatod, nekik mentségeket találsz

-győzködöd magad, hogy ez nincs mindig így

-ragaszkodsz a téged lekezelő barátodhoz, aki parancsoogat, fenyeget, zsarol

- nincs önálló életed, saját akaratod

-sulykolják, hogy nem vagy jó semmiben

-az önbizalmadat letiporják


És lám, már pszichológushoz jársz.


FUTÁS VISSZA ANYÁDHOZ, a feltétlen szeretete meggyógyít.


Millió férfi van, aki téged megbecsülne.

Ez a pasas nem szeret, csak birtokol.

A szülei meg eltűrik, hogy ott lakj, ágyasa legyél, addig is tanul, nem nősül meg.


Ha meglesz a diploma, téged kirúgnak, és egy másik, diplomás lány lesz a felesége!

2021. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!