Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon elrontottam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? Mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal összeköltöztünk.

De viszont nem külön, hanem a családjával élek most. Anno rengeteg vita bolt belőlük, voltak megjegyzések felém, a párom pedig soha nem állt ki mellettem. Van is egy fajta megfelelési kényszere miattuk. Az utóbbi időben elég sokszor próbál a barátom is a családom ellen beszélni, anyát teljes mértékben utálja.


Régebben súlyos anorexiás voltam, már lassan egy éve tünetmentes vagyok, jobban merek enni. Mivel már nem félek édességet sem enni, van hogy sokat megeszek belőle, a múltkor ezzel viccelődtek is, nekem pedig egyáltalán nem esett jól.

De én nem akarom azt, hogy semmihez sem nyúlok, mert igazából mindent akit jobban megeszek azt én veszem, hiába fizetek nekik, hogy náluk lakik. Igazából jobban is eszek, ha abból eszek amit én veszek meg.


Nekem szokatlan, hogy egymás előtt nagyon sok mindent titkolnak, nem beszélik meg. Stb…


Mielőtt ide nem költöztem volna, sok sertést kaptam, meg hogy “ha én itt vagyok akkor csak a baj van belőlem.” Pedig tényleg semmit nem csináltam akkor sem.


Nem vagyok teljesen magyar, sokszor mondják is előttem, de mindig mondják azt is, hogy engem nem tartanak romának. Csak ugye nekem ez is rosszul esik, mert egy roma akkor is magára veszi, ha nem róla van szó, hanem egy másikról.


Anya teljesen ki van készülve, eszi az ideget. Sok dolgot elmondok neki, de már bánom, mert tudom, hogy neki fáj, ha velem nincs minden rendben.


Igazából sok dolgot leírnék ami itt megy sokszor, de nem igazán merem. ( nem mindig rossz a helyzet egyébként, csak előfordul és gyakran)



2021. nov. 30. 12:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%
Régen, hogy ne csavarogjon, ne sterezzen nemi betegséget az úrfi, hanem tanuljon, legyen jó állása, cselédlányt vettek föl, aki az ágyasa volt, s a háztartást is vezette.
2021. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Kiabalt veled, a szuleinek megjegyzesei voltak feled, stb.. es te ezek ellenére odaköltöztél? Nem érezted hogy nem kéne? Nem volt rosz döntes mert igy legalabb megtapasztaltad. Saját kárán tanul az ember..

Keress magadnak albit v menj haza. Ez nem ferfi ez anya pici fia...

2021. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Már ezelőtt is utáltak erre oda költöztél? Semmi tartás, semmi?


Miert nem mész haza minél előbb meddig maradsz ilyen bántalmazó, megalázó környezetben? Valaszolj erre. Miért nem mész haza?

2021. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

"Anno rengeteg vita bolt belőlük, voltak megjegyzések felém, a párom pedig soha nem állt ki mellettem."

Ezt én soha nem értettem. Hogy a tökömbe lehet úgy odaköltözni a családjához, hogy tudod, hogy nem szeretnek?? Még akkor is necces, ha amúgy jó a kapcsolat, mert azért együtt élve vannak súrlódások. De ha eleve nem bírnak, minek erőszakolod oda magad?

2021. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Én nem akartam. Az apja mondta.

És én hazamennék, de nem akarom otthagyni a barátomat.

Persze tudom, hogy meg kell lépnem.

2021. dec. 1. 13:04
 26/32 anonim ***** válasza:

Meg kell lepned

Saját erdekedben

És jobban jársz ha elsősorban tőle szabadulsz mert már most leural, elnyom és nem áll melléd

O ne aggódj egy percet nem gondolkodna

2021. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!!! De ne csak a házból, hanem szakíts a pároddal is! Semmibe se vesz, anyukad is szapulja, lépj ki ebből minél hamarabb!!! Tönkre fogod tenni magad és anyukád is!

És egy jó tanács: soha ne költözz anyosekhoz! Soha!!! Ha a pasid nem akar veled osszekoltozni külön albérletbe, csak anyucieknal maradna akkor nem szeret téged és csak az "ágyasa" vagy! Ha szeretni fog a párod te leszel neki az első és alig várja majd, hogy összeköltözzetek! Nem tudom hány éves vagy, de ebből biztosan tanulni fogsz és nem mész bele egy ilyen kapcsolatba legközelebb! Ha nem költözik veled albérletbe, hagyd el! Mindig mama pici fia lesz!

Szedd össze magad és még karácsony előtt lépj le, hogy ne tegyék tönkre az ünnepeket neked! Sok erőt kívánok! :) 32/N

2021. dec. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, azért fogalmaztam neked ilyen durván, mert fel kell ébredj! Csak, hogy értsd, én is voltam hasonló helyzetben, és mikor felmerült a lánykérés, igaz az apja hozta fel a témát utána léptem! Nem akartam ágyas és szolga lenni, aki dolgozik, süt főz, mos rájuk, és ha kell szetteszi a lábát! Ha hozzamesz lehet idővel verni is fog! Sőt! Könyörgöm, menekülj!!!!

Hidd el meg fogsz konnyebbulni. És sokkal jobb lesz a saját családoddal tölteni a karácsonyt, mint velük!

Majd írj ha úgy érzed akár privatban is. Erős legyél és szedd össze magad! :)

2021. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Most jelenleg csönd van. Itt a legnagyobb baj a barátom sokszor. Igazából csak várom, hogy mikor telik be a pohár, hogy rávegyem teljesen magam.
2021. dec. 4. 15:46
 30/32 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Sok erőt adtatok!<3
2021. dec. 4. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!