Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek érdemes várni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni a másikra, ha alapvetően jól működik a kapcsolat, de nem történik előrelépés (összeköltözés)? Te szeretnéd, a másik még nem.

Figyelt kérdés

A mi esetünk:


5 éve vagyunk együtt, én 25N, ő 30F. A maga szintjén jól működik a kapcsolatunk, tiszteljük és szeretjük egymást. Többször is volt már róla szó, hogy összeköltözünk, de valahogy mégsem történik meg a dolog. Én albérletben lakom, ő a szüleivel. Mindketten dolgozunk.


Én szeretnék már olyan életet, hogy együtt lakom a társammal. Szerintetek meddig érdemes várnom rá? A félreértések elkerülése végett: nem házasodni, családot alapítani szeretnék, hanem egyszerűen közös hétköznapokat élni azzal, akit szeretek, aki a társam.


Tudom, ennyi alapján nehéz megmondani, de nem szeretnék többet leírni az életünkről. Szóval igazából az a kérdés, hogy ha szitutól függetlenül lehet egy objektív határt húzni, hogy meddig érdemes várni a másikra, ti milyen határt húznátok?



2022. jan. 18. 20:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj többet. 30 évesen otthon lakó, elköltözni nem akaró férfi gyakorlatilag csecsemő.

Hidd el 5 év múlva ugyanitt lennétek csak akkor már 30 leszel és azért nem mersz váltani.

2022. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy barátom, én nagyon szerettem volna összeköltözni vele. Ő még nem, max szóba hoztuk/hoztam. 2 évig voltunk együtt, addig semmi, kb hétvégi kapcsolat.

Nemsokkal utánam megismert egy lányt, vele pár hét után összeköltöztek.


Vagyis ha nincs komoly akadálya az összeköltözésnek (mehetne az albérletedbe), akkor ebből nem is lesz semmi.


A mostani párommal igaz régóta ismerjük egymást, de csak most jöttünk össze, es máris szeretnénk mindketten az összeköltözést, de a munkahelyem miatt még nem tudok menni

2022. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagytok gyerekek, 5 év kapcsolat. Ha akarna, már veled élne. Én is azt javaslom, mondd meg, te vele akarsz élni. Ha megint kitérő válasz, akkor én a magam részéről nem várnék tovább, mert a büdös életben nem fog veled élni.
2022. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%

"nehéz felszámolni az otthoni életet, valami mindig közbejön, a munkahelye is nagyon közel van a mostani otthonához"

Tehát a kifogásai fontosabbak neki, mint te. Én biztos nem várnék így a helyedben.

2022. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

De ha alvérletbe laksz, ő miért nincs veled???

Ez abszurd....

Már ott van a kecó, csak át kéne cuccolni.

2022. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%

Szegénykém... Még most ugorj ki, pazarlod az időt.

Velem ugyanez volt, 5 éves egyetemi kapcsolat, én már harmadévesen mondtam, hogy koliban egy szobában tudnánk lakni, válasz: nem. Utolsó évben végzősként inkább bátyjával költözött albiba.


Most a párommal fél év után végül megelégeltem a munka után átcuccolást hozzá, vagy, hogy megvárom míg otthon ő összeszedi a cuccát és hozzám jön, szóval februártól hozzám költözik. Szurkoljatok! ;)

2022. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudtatok azóta beszélni erről?
2022. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!