Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek vannak itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak itt, Gyakorin olyan válaszolók, akik saját párkapcsolatukat és életüket tökéletesnek ábrázolják, hogy a többiek felett erkölcsi fölényben legyenek?

Figyelt kérdés

Facebookon ugyanezt megértem, mert kint van a képük.

De itt miért kell hazudni névtelenül?...



2022. jan. 22. 15:03
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sőt, a sajàt nem levő kapcsolatomat is jobbnak értékelem, h itt oszthassam az észt 😉😅


Ju-huuu


#értékrend

2022. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én itt még csak inceleket láttam a vélt erkölcsi fölényükben tetszelegni, hogy ők mindent tudnak, látatlanban bekategorizálnak mindenkit az alfebétacéda hülyeségeik alapján :)
2022. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anonim oldalak sajátja, hogy mindenki azt állít magáról, amit akar, így naná, hogy megjelennek csoportok és egyének akik ezt fogják csinálni. A legviccesebb amikor egymásnak mennek, mert természetesen mindkét fél tökéletes, a másik meg "a szar" és repkednek a kamu, kiszínezett, ellenőrizhetetlen adatok, történetek.
2022. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Én gyakran megkapom ezt, hogy hazudozok, jellemzően azért, mert leírom, hogy

- párkapcsolatban élek sok-sok éve

- nem csaltam meg soha a párom

- nem tudok róla, hogy a párom megcsalt volna valaha is, és mivel semmi nem utal erre, ki merem jelenteni, hogy nem nézem ki belőle, bízom benne

- csinos vagyok

- van diplomám, normális állásom

- sportolok és ez meglátszik az alakomon

- fiatalabbnak szoktak nézni, mint amennyi vagyok


Ezeknek a nagy része száraz tény, nem tudok mit csinálni azzal, ha valaki ezek miatt puffog, hazugnak kiált ki.

Ja, és egy ember élete még a fent leírt tények mellett sem tökéletes. Közel sem tökéletes az életem, és mindenért megküzdöttem, amim van, de nyilván vannak problémáim, traumáim, fájdalmaim, mint bárki másnak, a párkapcsolatomban is vannak negatívumok, vannak a páromnak idegesítő dolgai, szoktunk vitázni, megsértődni egymásra. Csak ott van az, hogy ezek a negatívumok nemcsak kiegyensúlyozva vannak, hanem a pozitív dolgok bőven túltesznek rajtuk.


Inkább szomorú, ha valaki szerint az hazudott "tökéletes életnek" számít, ha valaki nem olyan kapcsolatban él, ahol xarrá alázzák + nem sz_arta szét már fiatalon úgy szét az életét, hogy totál keserűségben éljen, testileg is már 30 éves korára leamortizálva.

Igazából ez, hogy itt ez automsatikusan abszurdumnak számít, kételkedni kell benne, egy tünet az országra nézve, amit megerősítenek például a válási, elhízási és öngyilkossági statisztikák. Ahogy mondtam: szomorú.

2022. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszi.


4-es, szep eleted van.

De mi a kereszted?

Mert mindenkinek megvan a maga keresztje, ugy tartja a mondas.

2022. jan. 22. 15:27
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedvenc bloggerem ezt írja Normálisékról:


[link]

2022. jan. 22. 15:32
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon sok olyan kérdés v komment van, amiből az jön le, hogy sok ember képtelen objektíven hozzáállni a párjához/tekinteni.


Szóval sok esetben nem is feltétlen szándékos szerintem, persze biztos van olyan is aki szándékosan. Szóval igen van.

2022. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy erted, hogy objektivan nem tud hozzaalllni a parjahoz? Kifejtened ezt bovebben?
2022. jan. 22. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, csakazolvassa.... Miért egy ilyen rosszindulatú, okoskodó, "kihaénnem" nő a kedvenc bloggered?


Ez a nőci nagyon megkeseredett, és a cikkek alatti kommenteknél mindig ki van akadva, ha valaki nem ért vele egyet.

2022. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nekem nagyon tetszik, amit, ahogy ir. Meg ugy el ,ugy gondolkozik, ahogy en, sok tekintetben.
2022. jan. 22. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!