Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ekkora probléma hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma hogy nem szeretnék vele aludni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze a párommal, egy franciágyban aludtunk eddig, viszont én sosem szerettem együtt aludni valakivel, ez most sem változott. Szóltam neki hogy jobb lenne venni 2 egyszemélyes ágyat, az egyik lehetne a szoba egyik felében, a másik a másikban. Nagyon megsértődött hogy nem szeretnék vele aludni, de én ezen nem tudok és nem is akarok változtatni. Hogyan oldhatnánk meg hogy mindkettőnknek jó legyen?

2022. jan. 24. 01:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt kb lehetetlen megoldani, hiszen a kettőtök igénye pont egymás ellenkezői. Valakinek kompromisszumot kell kötnie, vagy felváltva hoztok kompromisszumot.
2022. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%
A nagymama és a nagypapa aludtak így, 60 éves koruk után.
2022. jan. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
márpedig vagy így lesz vagy vele sehogy
2022. jan. 24. 01:55
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ez el is dőlt. Valószínűleg az alvást jobban szereted, mint a kapcsolatod. Van ilyen
2022. jan. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy szerelmes. Ez a gáz. Az alvás csak tünet.
2022. jan. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Mi is külön alszunk, sokkal jobb és pihentetőbb így, több erőnk marad a gyerekekre, a szexre, mindenre. A házasságunk első 5 évében szenvedtünk egymás mellett, én nem aludtam, mert horkolt, ő nem aludt, mert rugdostam… az azóta elmúlt 12 évben összesen nem veszekedtünk annyit, mint akkor egy hónap alatt, megölt minket az alváshiány.
2022. jan. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
54%
Mi összebújva alszunk. El sem tudnám képzelni, hogy ott van, de másik ágyba megyek lefeküdni. Ha nem lennék szerelmes, akkor mennék külön ágyba...
2022. jan. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%

1 vagy 2 takaróval alszotok? Mert ha eggyel akkor lehet megoldás a 2. Nekem se ment mindenkivel az összebújva, vagy legalább összeérve, ez talán tényleg attól függ mennyire szereted. (Kivéve ha horkol, sokat forog, ilyenek)

Vagy füldugó esetleg? Azzal jó esetben kb semmit nem érzékelsz a külvilágból, akár el is felejtheted hogy ott szuszog melletted.


Patt helyzet, valakinek engednie kell, vagy kompromisszum, különben ennek vége.

2022. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%

Én sokáig voltam egyedül így megszoktam hogy egy teljes francia ágy az enyém.

Kicsit kellemetlen volt utána hogy nem terpeszkedhettem szét az ágyon, de mint ahogy mások is írták fentebb én sem tudtam volna elkepzelni hogy ne vele aludjak, ne érezzem hogy ott van mellettem, ne tudjak hozzabujni amikor akarok...

Te nem vagy szerelmes, ezért kár volt osszekoltozni.

2022. jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk párom egyuttalvos én külön. A kompromisszum az lett hogy az van amit O akar mert O balhezik többet, én meg irigyekdem azokra akik külön aludnak.
2022. jan. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!