Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt. Kicsivel több mint egy éve élünk együtt. Szeretek takarítani, és szeretem a rendet. Nem kell mániákusként elképzelni. Hetente két alkalommal porszívózni és felmosni, hetente törölgetni, két hetente furdő és wc nagy takarítás. A tűzhelyet és környékét hetente 1-2 alkalommal zsiroldoval gyorsan áttakarítom. De ez neki sok... nem kell ennyit takarítani. Állandóan beszól, hogy már megint takarítasz, minek kell ennyit takarítani. Már nagyon rosszul érzem magam emiatt... minek mosol már megint? Minek mosod ki a fürdőszőnyeget? Minek takarítasz fürdőt csak ketten használjuk... bármit csinálok beszól. Múlthéten vettem a dmben takarítoszereket, és most megint erre 20 percig hallgattam, hogy mi a f...nak kellett megint hisz múlthéten vettem. Magyarázkodnom kellett, hogy akkor mást vettem mint most. Most mertem venni pár dolgot pl domestos, cif ilyenek. 20 percig ba...tatott, hogy a saját pénzemen megint miért kellett takarítószert venni. Én komolyan nem értem.... :(
2020. ápr. 29. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Ő is takarít? Ha nem akkor lehet a bűntudat beszél belőle...
2020. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Bármibe fogadok, hogy csak a csaj takarít.

A pasid inkább örülne, hogy kifogott egy tiszta csajt.

Én boldog lennék, ha a csajom állandóan takarítana:)

2020. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
De most nem igaza van?? Még érteném ha lenne 2-3 ovis, iskolás gyerek a családban.
2020. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Alessandro10 ***** válasza:
29%
Esetleg ha vele foglalkoznál többet? Neki se a renddel lehet a baja, mert szerintem a legtöbb ember szereti a rendet és a tisztaságot,hanem mert ez az egymásra fordított minőségi idő nincs arányban. Vagy takarítsatok együtt. Gyorsabb is, meg hatékonyabb is.
2020. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ne takaríts, ne vegyél tisztítószert. Oldja meg ő.

Egyébként meg ezt én is túlzásnak gondolom, de az most mindegy.

2020. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Magátol szinte sosem segít, ha sokaig unszolom és kérem akkor valamennyit. De ha meg nem csinálom meg és megkérem rá akkor volt hogy egy hónapig várhattam, hogy megcsinálja. Nem töltök sok időt a takarítással gyorsan csinálom. Valamint elég sok időt tudunk együtt tölteni nem ezért zavarja.
2020. ápr. 29. 18:27
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

"Esetleg ha vele foglalkoznál többet? "


Esetleg ha a pasi is végezne házimunkat?

Képtelen vagyok megérteni, hogy egyesek miért mennek át hazvezetonobe.

2020. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyon fura a párod.Honnét jött? Milyen körülmények közül? Segíteni nem tudna.

Én még a családommal lakom,hétköznap a testvérem nincs itthon. Családi ház,cica bejöhet. Hetente kétszer takarítunk fürdőket,három/négy alkalommal felsöprünk és felmosunk,heti egyszer portalanítunk és kéthetente porszívózunk(macska szőnyegre nem mehet). Egyáltalán nem vagy mániás,csak nem szereted a koszt.

2020. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban ha ő is végezne házimunkát. De ha kérem nem csinálja, ha többször mondom azt meg ba..gatásnak veszi :/
2020. ápr. 29. 18:40
 10/25 A kérdező kommentje:
Normális körülményke közül jött, az anyukája is normálisan takarít. Nem gondoltam, hogy ő ilyen lesz.
2020. ápr. 29. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!