Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ekkora probléma hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma hogy nem szeretnék vele aludni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze a párommal, egy franciágyban aludtunk eddig, viszont én sosem szerettem együtt aludni valakivel, ez most sem változott. Szóltam neki hogy jobb lenne venni 2 egyszemélyes ágyat, az egyik lehetne a szoba egyik felében, a másik a másikban. Nagyon megsértődött hogy nem szeretnék vele aludni, de én ezen nem tudok és nem is akarok változtatni. Hogyan oldhatnánk meg hogy mindkettőnknek jó legyen?

2022. jan. 24. 01:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen kompromisszus megoldásra kell törekedni. Vagy beruházni valami óriás ágyra, vagy két külön ágy egymás mellett (nem a szoba két végében), vagy külön takaró, stb. Én ilyen esetben amúgy az egymás mellé tett ágyakat tartom a legideálisabbnak, elválasztva pl egy éjjeliszekrénnyel. Így neked meglenne a saját tered, de mégis közel lennél hozzá. Én ezt az ötletet vetném fel a helyedben.
2022. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
24%

#20 nekem a kérdező stilusabol az jött le hogy ő nem hajlik a megbeszélésre, inkább csak a kijelentesekre.

A másik meg hogy ilyen piszlicsáré dologért szakítani hulyeseg. De valószínűleg tényleg jobb lenne mert ha a kérdező ebben sem hajlandó megbeszélésre, kompromisszumra jutni akkor később komolyabb problémáknak sem.

2022. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
96%
#22-es, neked "piszlicsáré" dolog az, ha a párod kialvatlan, fáradt, gyenge és/vagy emiatt ingerült?
2022. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
11%
#23 vitatkozhatunk itt azon hogy kinek mi a piszlicsáré de az nem változtat a tényen hogy a kerdezo NEM akarja megbeszelni ezt a párjával.
2022. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%

Mi együtt alszunk, és néha rhadtul nem pihenem ki magam.


Szeretem a kedvest, viszont amikor arra ébredek, hogy félig rajtam alszik, vagy kitol az ágy szélére álmában stb. akkor bizony simán kicuccolok a nappaliba, mert nem pihentető vigyázzban feküdni vagy éppen fuldokolni a súlya alatt (mert felébreszteni azt nem tudom kb sohasem).


Meg ő 3x felkel éjjel inni, pisilni, stb, amikor én is mindig megébredek.


Semmi értelme ennek, mert én 10/9 egyátalán nem pihenem ki magam.

2022. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%
Néha... oké, kb sosem.
2022. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük. Két egyszemélyes ágy lesz közöttük egy éjjeliszekrénnyel. Köszönöm szépen az ötleteket, tanácsokat. :) Így utólag annyit még hozzáfűznék hogy szeretem a páromat és törekedtem arra hogy mindkettőnknek megfelelő megoldást találjak.
2022. jan. 25. 00:13
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez remek kérdező, nagyon örülünk, hogy sikerült megoldanotok! :)
2022. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
18%
Össze se jönnèk olyannal, aki nem akar velem aludni.
2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
15%

27


Hogyan fogtok szexuális életet élni? A szimpla ágyban nem olyan könnyű, alig fogtok elférni.

2022. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!