Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelt kérdés

4 évet voltam együtt az elözö barátommal, szakításunknak már több, mint három éve. Lassan egy éve leszünk együtt a jelenlegi párommal, együtt is élünk.


Reggel valamit szeretett volna az ö gépéröl az én laptopomra másolni, ehhez az én pendriveomat használta (megkérdezte elötte).

A pendriveot arra használom, hogy a laptop meghibásodása esetén legyen tartalékom. Elözö két gépemröl is van anyag rajta (egyetem, munka, képek). A képek albumban az egyéb mappámban vannak a képek az exemmel. Amikor szakítottunk, letöröltem mindent a gépemröl, de az emlékek miatt elmentettem, mert 4 évig az életem része volt. Nézegetni nem szoktam, ki is ment a fejemböl, hogy nekem egyáltalán van ilyen mappám.


Jelenlegi párom megtalálta ezeket a képeket és rendkívül dühös. Biztos vissza akarok menni az exemhez, ezeket a képeket nézem szabadidömben, stb. Annak ellenére, hogy kijelentettem, nem is emlékeztem erre a mappára, szerinte hazudok. Jelenleg alig beszél velem, maga alatt van, hazaköltözést fontolgatja, én meg jöhettem dolgozni és jó képet vágni, amikor ilyen pocsék a helyzet otthon.


Ténlyeg ennyire gusztustalan, amit csináltam?


2018. ápr. 17. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg neked sem esne jól fordított helyzetben. Gondold magad az ő helyzetébe. Persze nem szakító ok,hagyd lenyugodni. És szerintem az csak ront a helyzeten ha azt mondod, hogy hát még is csak az életem része volt... Értem én de ezt inkább nem akarnàm hallani. Mond neki hogy nagyon szereted és tényleg elfelejtetted màr ezeket a képeket. Nem akarod elvesziteni stb
2018. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nekem ö végigmutogatta az összes képét mindkét exével. Egy büdös kukkott nem szóltam, az a múlt, az élete része volt. Az anyjának tele van a facebookja exes képekkel.


Belegondoltam magam az ö helyébe, a bocsánatkérésre szarkasztikusan reagál. Ha felhozom az ö képeit, még neki áll feljebb.

2018. ápr. 17. 15:58
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem csináltál semmi rosszat. Exemnek az eddigi összes csajával készült képek videók megvannak. Engem akkor ez sosem zavart felfogtam hogy emlék és nem jelent semmit.
2018. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Nekem az összes exemről van majdnem kèpem. Nem őrzöm de règen mindig cd re irtam a kèpeket ès együtt vannak a családi kèpekkel. Nekem ebből eddig senki sem csinált problèmát. Ezèrt nem fogom újra írni a lemezeket.
2018. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nem szóltam. Első vagyok, azért tanàcsoltam ezt mert az én pàrom is így reagált. Viszont ő nem is szeret az exekről beszélni nem is tartogat képeket stb tehát ügyelt arra hogy véletlenül se érezzem magam rosszul ilyen miatt és a mi helyzetünkben jogosan akadt ki,mert én is elfelejtettem és nem foglalkoztam azzal, hogy ő figyel az ilyesmire. Akkor viszont nem magyaràzkodnék. Megmondanàm neki, hogy ha ennyire nem érti meg akkor pakoljon. Gondolom nem fog de akkor is hàtha észhez tér
2018. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Régebben, amikor papír képek voltak csak, a fényképalbumokat sem szoktuk kihajigálni nem?
2018. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Sztem meg gaz a parod viselkedese. A paromnak is volt egy rakas pendrive-ja fogalma se volt mik vannak rajta, en adtam a kezebe nevetve :-) Vannak emlekek melyeket sem én sem ő nem semmisitett meg, soha nem vesszuk elo, el van rakva. Az volt a múlt, most meg a jelen van, értelmes emberek módjára kezeljük a helyzetet.
2018. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Jézus,nehogy már bocsánatot kérj,le ne süllyedj arra a szintre hogy engedsz ennek az érzelmi zsarolásnak... Segíts inkább neki hazaköltözni,mert aki ennyire értetlen,és ez miatt haza akarna menni,az csak menjen.
2018. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Készítsd elő a bőröndöt neki.
2018. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Veracrypt program, azon csinálsz egy rejtett konténert és abba áthelyezed a bizalmas dolgaidat.


Itt van, ennek van windowsos változata is.

2018. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!