Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinál ebből ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ebből ekkora problémát ?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egyben a munkatársam és bejön.Ezt tudattam is veleyEkkor a fiú viszonozta és meghívott vacsorázni. Eddig kétszer próbáltuk a randit,de a végén mind a kétszer közbejött nekem hirtelen valami. A harmadik alkalomnál bár láttam de nem írtam neki vissza mert nem volt kedvem beszélgetni mert fáradt voltam. Másnap munkába láttam hogy valami baj van vele. Odamentem hozzá hogy mi a baj,de duzzogva azt mondta semmi. Ebből ekkora ügyet kell csinálni hogy nem írtam vissza ?
2021. nov. 28. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld egy kicsit a helyébe képzelni magad.Milyen lenne ha ő csinálta volna ezt veled folyamatosan?!

Engem is elbizonytalanítana hogy mindig közbejön valami....vagy épp nincs kedved beszélgetni.

Gondolom te is kiábrándulnál ha valakivel alakul valami minden szép és jó,de folyton vannak ilyen apróságok amelyek elveszik az ember kedvét az egésztől.

2021. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, ettől minden normális embernek agyvérzése van, de mégis a nőknél soha nem egyértelmű.


Segítek :


MINDEN esetben megtiszteljük a másikat, legyen magánélet, munka vagy bármi, hogy legalább nyugtázzuk a létezését. Annyit vissza írni, hogy "bocs, fáradt vagyok, majd holnap" 10 másodperc, és senkinek sem fáj.


Igen, azon, hogy vérparaszt vagy vele, joggal sértődött meg.

2021. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem írt :(
2021. nov. 28. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar csalodott benned.
2021. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan, te írnál magadnak? Tudatod vele, hogy tetszik neked. Ok. Elhív egyszer, lemondod. Előfordul, van ilyen. Következő lehetőség, lemondod. Itt azért már elkezd az ember kételkedni, hogy biztos így van-e, de jó, nyilván vannak helyzetek az életben. Harmadikra cseszel válaszolni, amikor látod, mert fáradt vagy, arra sem méltatod, hogy ennyit megírj, de még reggel sem, hogy figyi, ne haragudj, fáradt voltam este meg minden bajom volt, de akkor beszéljünk meg egy randit. És még ekkor is másnap csak annyit mondasz, hogy mi a gond... most meg, mintha te lennél a világ közepe, várod, hogy írjon. Hát...
2021. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért amit az 5-ös leirt.
2021. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is egyetértek az 5-sel.
2021. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyökér módon viselkedtél, ennyi! Legalább a minimális tiszteletet megadhattad volna neki, de te most is azt hiszed, hogy a te se... ből süt a nap.

Nőként írom, nem csodálom, hogy ezek után nem foglalkozik veled!

2021. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!