Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet addig igaz párkapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet addig igaz párkapcsolatról beszélni, amíg az egyik fél nem határozta el magát, hogy összeköltözne a párjával?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 08:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést jobban ki kellene fejtenie a kérdezőnek, mert többféleképpen lehet értelmezni.

Én úgy értelmezem, hogy attól még párkapcsolat a kapcsolat, ha a felek "csak járnak" egymással. Az azonban igaz, hogy lakva ismered meg a másikat igazán. Ha az egyik fél sosem jut el arra a pontra, hogy meglépje az összeköltözést, de a másik fél szeretné, akkor el kell gondolkodni a kapcsolat folytatásán.

A mingli kapcsolatnál (két szingli akik külön laknak) már úgy indul a kapcsolat, hogy meg van beszélve, hogy ez az alaphelyzet így is marad, sosem költöznek össze, csak programokat szerveznek együtt, meg szexelnek. Ott mindkét fél beleegyezik ebbe.

A kérdezőnél szerintem az van, hogy az egyik fél azt várja mikor lesz már összeköltözés, a másik meg nem akarja rászánni magát!

2022. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az "évek"-en van a hangsúly. Néhány hónap/fél év után nem szokatlan még, ha a két fél közül az egyik nem akar összeköltözni. Húszas évei végefelé járó emberekről van szó.
2022. jan. 26. 11:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért az összeköltözés nagy döntés. Persze nem mindegy, hogy kinek mit kell feladnia. Pl. koleszból társbérletbe, amikor még nem köt semmi sehova, azért nem annyira nagy változás, mintha várost/munkát is kell váltanod. Mi anno a párommal azért költöztünk össze, mert másik városban laktunk, de ő sokat ingázott, így alig tudtunk találkozni, mikor jött egy olcsó lehetőség ismerősön keresztül, ami neki is praktikusabb volt munka miatt is és nekem, hogy el tudok startolni a szülőktől, akkor belevágtunk. Szerintem ha ez nincs, akkor még ráhúzunk egy évet, mert addig nem is terveztük úgy komolyan, pedig már együtt jártunk majdnem egy éve, mert hát nem volt miből.
2022. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!