Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig lehet együtt élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet együtt élni egy alkoholistával?

Figyelt kérdés

Nem bánt, nem csinál rosszat. Iszik alszik.

De egyre jobban zavar.

Idén még nem dolgozott. Amit kerestem pénzt abból is elvert nem keveset egy nap alatt.

Nem szeretem eléggé, ezért zavar? Már most nem tudom hol vagyok. :(


2022. febr. 8. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem hajlandó változtatni menekülj. Akármilyen jó ember de csúszni fog lefelé folyamatosan, és téged is húz magával. Nyugodtan állítsd választás elé, Te, vagy a pia.
2022. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tart a pia. Ha beáll a delirium tremens, akkor onnantól baj lesz.


Van az oldalon egy viszonylag sok kérdést kiíró alkoholista ember, "pokolbéli fagyizás" meg hasonló nicknevekkel, kérdezd meg tőle.


Én láttam már olyan alkeszt - pályaudvaron - aki felkelt délután kettőkor, nagynehezen kitapogatta a zacskóban lévő borát, benyomta a parafát az üvegbe, megitta az egészet majdnem egyszerre, aztán visszadőlt aludni. "Tartalmas nap volt!"

2022. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kereken 0 napig.
2022. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Vagy anyáskodni akarsz felette? Akkor tartsd el.
2022. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem veled él együtt, hanem az alkohollal.
2022. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig. Az ilyen hozzád hasonló idióták évtizedekig is tudják csinálni. Odaszülnek pár gyereket is, hogy nehogy már csak a saját életük legyen nyomorult.
2022. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Anyám már évek óta tűri ezt apámtól, sajnos. Megkeserítette kicsit az én életem is.

Annyi a különbség, hogy apám "megkeresi a rávalót".


De a te helyzeted más! Fuss!

2022. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Örökké együtt lehet élni vele. Döntés kérdése.


Azért zavar, mert ez nem normális. Ha neked ez kell, maradj. Ha nem ez kell, minél előbb lépj, mert hamar elmegy az élet.

2022. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen várd meg, amíg jól összever és kinyomja a szemedet.
2022. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
MENEKÜLJ! Sokáig együtt lehet vele élni, de tönkre tesz teljesen a végére. Most még lehet nem zavar, de lehet nemsokára olyan kedve lesz, hogy verni is fog. Nem tartozol neki semmivel, hagyd ott amíg nem túl késő, és ne vesztegesd az idődet, túl értékes vagy hozzá!
2022. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!