Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párotoknak kedve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknak kedve van valamihez, amihez nektek nincs, akkor hogyan oldjátok meg a kompromisszumot? Konkrét példa: Párotok szeretne szombaton egy egész napos kirándulást, ti fáradtak vagytok és inkább otthon maradnátok.

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 09:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem akarok menni, de a párom igen, és mondjuk máshova megyünk, ahogy az 1-es írja, mindketten szopunk."

Ja, mi nem fogjuk fel sz0pásnak, teljesen természetes hogy nem mindig mindenkor ugyanarra a programra vágyunk, az élet ilyen. Ezer+1 dolgot szeretünk közösen csinálni, mindig találunk valamit ami épp megfelel mindkettőnknek. :)

2022. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ja, nem arra gondoltam, hogy te írod, hogy szopás, hanem szerintem az. Csak jó volt a példád.
2022. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
34%

Úgy jársz majd, mint Spejbl úr: https://www.youtube.com/watch?v=Ysi7N3QQ_h4


Amúgy én tuti nem mennék, egy darálós hét után. A másik fél is ugyanannyit jár dolgozni, mint te? Ha igen, akkor dicséretes az ereje, de ne várja már el tőled is.

2022. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Van, hogy nagyon nincs kedvem menni, van, hogy kicsit van, de elindulni nincs kedvem.


Ha a párom annyira akar menni kirándulni, akkor elmegy egyedül. Ha nem akar annyira menni, akkor vagy találunk más programot vagy otthon maradunk.


Fordítsd meg. Elrángatnád ruhát vásárolni közös programként? Hogy esne neki, ha csakazért is ki akarnád erőszakolni.

2022. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 harebell ***** válasza:
100%
Nem akarom elbagatellizálni, de egyszerűen megbeszéljük. Egyikünk sem akaratos és mindketten rugalmasak vagyunk, szóval eldöntjük, hogy pl menjünk másnap vagy másik hétvégén kirándulni / menjünk ki csak sétálni egy parkba / menjen egyedül, amelyikünk menni akar / maradjunk otthon és pihizzünk vagy csináljunk valami mást együtt. Az általában alapszabály, hogy aki tényleg hullafáradt, azt nem cseszegetjük programokkal, ahogy az is, hogy ha valaki szeretne elmenni valami konkrét programra, amiről nem akar lemaradni, akkor nyugodtan menjen akkor is, ha a másiknak nincs kedve.
2022. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%

Azért itt kérdéses az is hogy együtt éltek e? Vagy csak találkozgattok.

Mert ha pl hétvégét tudjátok együtt tölteni, akkor értelemszerű hogy aznap a párommal csinálok közös programot, és nem a haverokkal.

2022. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
Elküldeném a haverokkal kirándulni, én meg otthon pihennék. Így ő is megkapja, amit akar, és én is.
2022. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán akad ilyen, de volt már rá példa, hogy a párom el akart menni egy nagyot sétálni a városban, nekem pedig nem volt kedvem, így egyedül ment. Egyikőnk sem csinált belőle nagy dolgot, én addig kitakarítottam a lakást 😃
2022. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem nagyon szokott ilyen helyzet lenni, maximum haverokkal való találkozásnál. Azt pedig rgyikünk sem erőlteti a másikra.

Ha a konkrét példát nézem, ami a kirándulás, ha laza a terep, engem 0 kedvvel is el lehet rángatni, és élvezni is fogom. Volt már ilyenre példa, kb minden nyaralásnál. Hajnali kelés, izomláz az előző napi hegymászástól, canyoningtól... Stb. Megyünk :D Nehéz terepnél, tehát nem ilyen kis laza sétálgatáskor lehet átütemeznénk inkább. Van az a kimerültség, ami mellett egyszerűen nem élvezhető, és nem is biztonságos a program. Ezt szoktuk igazából megfontolni: csak nyűgösek vagyunk, ami elmúlik, vagy tényleg pihenésre van szükség.

2022. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs kedvem akkor elmegy valamelyik barátjával, ha nem akar egyedül. Vagy keresünk rövidebb programot, amit bírok fáradtan, vagy elnapoljuk. Volt már ilyen, fordítva is, hogy én akartam ő nem. Megbeszéltük és ennyi.
2022. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!