Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet csinálni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy olyan partnerrel, aki délutánig alszik?

Figyelt kérdés

Férjem rendszeresen délutánig alszik. A munkaideje kötetlen, így a munkát bármikor meg tudja csinálni. Hétvégén meg aztán teljesen elengedi magát, olyankor délután 3-4-ig is alszik (hétköznap "csak" 1-2-ig.

Én sem szeretek korán kelni, 10 körül szoktam, hétvégén 11 körül, és nem is megyek korán lefeküdni. Az én munkaidőm is kötetlen, de igyekszem fenntartani egy normál napirendet.

Na most a problémám a következő: alig vagyunk együtt, mivel ő folyton alszik. Egyedül érzem magam nagyon sokszor, meg mire ő felkel, én már sokszor kitakarítok, így a házimunka is szinte 100%-ban rám marad.


Beszéltem vele erről, folyton azzal jön, hogy ő fáradt, meg nem alszik jól, a hétvégékre meg mindig azt mondja, hogy "valamikor ki kell pihennie magát". Sokszor alszik 12 órákat, én elhiszem, hogy fáradt, de nem hinném, hogy a 12 óra alvás segítene.

Nem sportol, nem nagyon csinál munkán kívül semmit.


Mit csináljak vele? Ez fenntarthatlan, és őszintén szólva taszító is. Lusta embernek gondolom. Régen is szeretett sokáig aludni, de ennyire extrém nem volt.


Mivel a beszélgetés nem segít, mit tanácsoltok? Van valaki hasonló helyzetben?



2022. febr. 12. 15:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

Ez szégyen aki ennyire trehány.

Este ha 22-kor lefekszik az ember , akkor reggel 6 órakor fel tud kelni.

2022. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%

Magyarul szeret aludni, ahogyan te is. Mi ezzel a gond?


Inkább az a probléma, hogy az utóbbi néhány hónapban fáradtabb a szokottnál, amit ki kéne vizsgáltatni, mert lehet akár egy vérszegénység is, vagy akármi.


Egyébként az én párom is kb délig alszik, de neki a bioritmusa ilyen, bagoly típus, éjjel háromig ha akar, sem tud elaludni - és ő csak 8-9 órát alszik, ami élettanilag oké)

2022. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22, az ezzel a gond, hogy délutánig alszik, és mikor felkel, nem csinál kb. semmit, én meg mindent. És nem elég, hogy alig vagyunk együtt, nem tudunk csinálni semmi értelmeset együtt, sem hétköznap, sem hétvégén, a szobát sem lehet használni egész nap, és még a háztartás is rám marad. Ezeket már kifejtettem, szóval most erősen meglepődtem, hogy megkérdezed, mi ezzel a gond.


Persze, lehet beteg, én számtalanszor beszélgettem vele erről, hogy mit gondol, ez nem csak egy tünet, nem kellene terápia, egy vérkép, akármi stb. és azt mondja, nem, neki semmi baja, csak így tudja kialudni magát. Ezen a ponton mit csináljak vele? Ha netán beteg is, nem hajlandó tenni semmit ellene.

2022. febr. 14. 16:52
 24/24 anonim ***** válasza:
De akkor miért vagy vele? Hisz nem alkalmas semmire.
2022. febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!