Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet csinálni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy olyan partnerrel, aki délutánig alszik?

Figyelt kérdés

Férjem rendszeresen délutánig alszik. A munkaideje kötetlen, így a munkát bármikor meg tudja csinálni. Hétvégén meg aztán teljesen elengedi magát, olyankor délután 3-4-ig is alszik (hétköznap "csak" 1-2-ig.

Én sem szeretek korán kelni, 10 körül szoktam, hétvégén 11 körül, és nem is megyek korán lefeküdni. Az én munkaidőm is kötetlen, de igyekszem fenntartani egy normál napirendet.

Na most a problémám a következő: alig vagyunk együtt, mivel ő folyton alszik. Egyedül érzem magam nagyon sokszor, meg mire ő felkel, én már sokszor kitakarítok, így a házimunka is szinte 100%-ban rám marad.


Beszéltem vele erről, folyton azzal jön, hogy ő fáradt, meg nem alszik jól, a hétvégékre meg mindig azt mondja, hogy "valamikor ki kell pihennie magát". Sokszor alszik 12 órákat, én elhiszem, hogy fáradt, de nem hinném, hogy a 12 óra alvás segítene.

Nem sportol, nem nagyon csinál munkán kívül semmit.


Mit csináljak vele? Ez fenntarthatlan, és őszintén szólva taszító is. Lusta embernek gondolom. Régen is szeretett sokáig aludni, de ennyire extrém nem volt.


Mivel a beszélgetés nem segít, mit tanácsoltok? Van valaki hasonló helyzetben?



2022. febr. 12. 15:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mindenképpen menjen el orvoshoz, mert attól, hogy valaki lusta, nem alussza át rendszeresen az egész napot szinte. Ez nem egészséges és hosszú távon fenntarthatatlan.

Mikor fekszik le este?

2022. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg érdekel honnan szeditek össze ezeket az embereket. Én is szeretek lustáljodni, de ha van párom, és szeretem az bizony ágyba kapja reggel a kávét vagy a reggelit. Ezt csak azért mondtam el, mert biztos vagyok benne, hogy bele lustult a kapcsolatba. Neki így jó. Majd rájön ha már nem leszel.
2022. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

12.


Ez csak akkor jogos, ha fordítva is megtörténik kb. azonos mennyiségben, vagy más módon történik a kompenzáció. Ha csak "mert létezik" elven csinálja ezt valaki, az szolgalelkű és olyanok, mint a régi nők akiket lazán parancsolt be a paraszt férjük a konyhába. Szolgai megalkuvás.

2022. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Huh, kedves kérdező és kedves #1-es, szintén sorstárs jelentkezik, de nálam már hála égnek múlthét csütörtök óta csak ex :) Mi gyűrűig sem jutottunk, csak együtt éltünk, de így utólag borzasztóan örülök.

Gyakorlatilag miatta a lakás fele használhatatlan volt (a hálóból nyílt a fürdőszoba/wc) mert ha be is mentem, lábujjhegyen kellett járnom délután 2ig kb... úgy, hogy nekem fix munkaidőm van hétközben 9-17ig. Gondolhatjátok :)


Neki is kicsit kötetlenebb volt a munkaideje, de otthonról dolgozott, azt képzeljétek el, hogy felkelt délután 2kor, gyalogolt 5 métert, beült a székbe, dolgozott, majd miután végzett a munkával átfeküdt a kanapéra és sorozatot nézett.

Én ezidő alatt ledolgoztam a 8 órámat, kitakarítottam, megfőztem, edzettem és letusoltam. Neki a sorozatozás után úgy kellett könyörögni azért is, hogy menjen el fürödni, hiába otthonról dolgozik, attól még kell naponta...


Áldom az eget, egyrészt hogy nem volt eljegyzés, másrészt meg hogy csak 23 éves vagyok, mert legalább már ilyen fiatalon tudom, hogy mi az elsőszámú taszító tulajdonság nálam: az életképtelenség. Mert ez az.


Kitartást lányok :)

2022. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Hát én össze sem költöznék ilyennel, ha nem tetszene nekem a viselkedés. A többit gondolom kitalálod.
2022. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
Én jól kijönnék vele. :D
2022. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Ezért is váltam én is, nem voltunk szinkronban F45
2022. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2022. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Ez depresszio jele, menekules a valosag elol. Covid ota rengetegen vannak igy. Es elegge ordogi kor, mert ettol meg jobban elszigetelodik a valosagtol. Megprobalnam beismertetni vele, mi a palya, de eleg nehez eset lehet.
2022. febr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tudod elfogadni, hogy a párod ilyen, több alvásra van szüksége , akkor nem szereted eléggé. Keress mást, mindkettőtöknek jobb lesz. Őt nem cseszteti majd az új párja mert elfogadóbbat keres alapból. Te meg találhatsz olyat aki megfelel a te igényeidnek.

Sajnálom szegényt, hogy nem hagyod pihenni bűntudat nélkül.

Én is sokat alszom, kötött munkaidő miatt sajnos nekem csak hétvégèn van rá lehetőségem, de a páromnak semmi baja vele. 2-3 előtt nem kelek fel. Programozni utána is tudunk. Addig meg van annyi esze hogy elfoglalja magát.

2022. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!