Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi van, ha korai az együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha korai az együtt élés a férfinek?

Figyelt kérdés

Szal nekem 2-3 hó után szóba jöhet általában ha jól kijövök valakivel ahogy a párommal is. De ő neki korai, még sosem élt senkivel együtt, azt mondta időt kér még. Nagyon önálló, ügyes pasi a maga munkájában, életében és komolyan szeretne velem lenni de azt mondta hogy neki fél év még túl korai ő jobban ki akar ismerni valakit előbb. A gond az, hogy én ha valakivel együtt vagyok akkor ragaszkodó vagyok és szeretném este hazavárni vagy együtt befejezni a napot, szóval én már közösbe gondolkozom és közös életre vágyom azzal akivel össze is jövök. Szerintem fél év optimális bőven, engem kicsit zavar hogy ő túl önállo és nem akar annyira ragaszkodni hozzàm szal nem akar együtt lenni valakivel amint lehet ha szereti és jól kijövünk.

Tudom a nők sokszor hamarabb vágynak erre ahogy én is, mondtam már neki ezt a gondot és azt mondta neki több időre van szüksége, én megértem de így rosszul érzem magam a kapcsban, nekem már több kéne, el vagyok egyedül ha nincs senkim de ha van, akkor őt magam mellett akarom tudni.

Szerintetek érdemes várnom rá vagy ez úgyis csak húzódik? Vannak közös terveink, jövőképünk stb de távkapcs sajnos, én ezért akarom az együtt élést minél előbb mert nekem így rossz.

Én 25N ő 23F



2022. febr. 21. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, más ok miatt.
2022. febr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem fél év távkapcsolat nagyon bizonytalan alap az összeköltözéshez.

Nem tudtok együtt elmenni valahova vagy valahogy együtt tölteni 2-3 hetet? Vagy a barátod ezt sem akarná?

2022. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!