Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Többé nem akarok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többé nem akarok egyedül élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve fordult át bennem, azelőtt senkivel sem akartam még élni, majd az akkori párommal akartam, de vele nem jött össze, nem volt jó. Viszont azóta minden kapcsolatba úgy kezdtem bele, hogy igen, én össze akarok költözni, amint lehet, pár hó múlva. Nem értem, miért jött rám hirtelen és ez egy borzasztóan erős vágy bennem, ez a “ saját család” iránti vágy. Egyszerűen többet nem akarok az üres házba hazamenni, de már a szülőkkel nem élnék. Nem értem miért olyan nagy dolog ez, régen, 1-2 generációval ez előtt normális volt az is, ha pár hó után összeházasodtak és együtt is éltek az emberek. Most minden pasi befosik ettől, meg mindenki siettetésnek gondolja. Miért? És mit tegyek, hogy ezt a vágyamat leküzdjem? Mert jelenleg van párom, ő még nem akar együtt élni, én meg szarul érzem magam így. Én már közös otthont akarok vele, s ha ezért elhagyom, akkor mással is. Unom ezt a randi ide oda huza vonát, utálom az egészet, nekem társ kell, nem dugópajtás. 25N

2022. febr. 25. 07:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
Éld az életed, amíg lehet, amíg független vagy, utána már csak egy taposómalom lesz az életed!!!
2022. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!