Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg furcsa, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg furcsa, hogy így osztjuk el a házimunkát?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk együtt a párommal.

Én (férfi) teljesen otthonról dolgozom, havi 2-3 alkalommal megyek csak be, ő (nő) viszont minden nap bejár, 8 és fél 7 között soha sincs otthon.


Szinte csak én takarítok, mivel a Home office mellett teljesen belefér, gyakran vannak több órás üresjárataim, a lakásunk viszont nem nagy (2 szoba plusz konyha étkező egyben). Én mosok és teregetek, mosok föl a kövön, és kapcsolom be a robotporszívót, ami hatalmas munka ugye :D plusz időnként én mosom ki a függönyt, szedem le a vízkövet, stb tudjátok


Párom főz, szinte minden este, nekem nincs gondom az ételre, a bevásárlást is ő intézi.


Szerintem ez tök korrekt rendszer, sőt, ő több időt tölt "házimunkával" mert nekem az a heti 2-3-4 óra takarítás tényleg nem tétel.


Édesanyám viszont állandóan rosszalló megjegyzéseket tesz, hogy miért csak én takarítok.


Mi a véleményetek?



2022. márc. 1. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

#10: Férfiaknál elég gyakran előfordul, hogy egyedül a koszban, kupiban halnának éhen. :D

És nem, nem mindenki, közelről sem.

2022. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem tök jó 🙂
2022. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól számolom párod többet dolgozik mint 8óra, neked kényelmesebb a munkád.

Szerintem az lenne a gáz ha még fél 7 után még főzni + takarítania kellenne.

Anyudra meg ne hallgass, konzervatív és más világban, környezetben nőtt fel. Én a helyedben gyorsan helyre raknám.

34F

2022. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen jó ez a rendszer
2022. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Édesanyádnak semmi köze nincs ahhoz, hogy ti miként csináljátok a dolgaitokat. Ha nektek megfelel ez a rendszer (szerintem amúgy tök korrekten csináljátok), akkor nincs miről beszélni. Más véleménye meg nem számít. Ez a ti életetek, rátok tartozik csak.
2022. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk ha már egész nap otthon vagy, várhatnád meleg vacsival a barátnőd

21N

2022. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, csak az ilyen anyóstól kíméljen meg minden nőt az ég 🙏
2022. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a normális, hogy idő/energia/kedv alapján van felosztva a házimunka.

Anyukád nem igazán értem, miért szól bele. Kiskorú vagy, vagy valami? Ha nem, akkor ne szóljon bele és kész.

2022. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó így, állítsd le anyádat
2022. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a felállás, annyi hogy én még főzök is hétköznap, feleségem csak hétvégén szokott. Plusz a vasalást csinálja mert azt nagyon utálom. Ezenkívül mindent én csinálok, mert home officeban kb 3 órával több szabadidőm van mint a feleségemnek. Nálunk bevált. Ha meg valaki beledumál azt egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni. Nálunk is beleokoskodnak szülők, nagyszülők, még a feleségem barátnői is, de lepattintjuk őket...
2022. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!