Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tegnap volt egy furcsa telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt egy furcsa telefonja, ma pedig nem jott haza. Mit jelenthet mindez?

Figyelt kérdés

A telefonjat mindig kihangositva veszi fel, mert szerinte artalmas a sugarzas az agynak. Tegnap viszont a fulehez tette es lathatoan roviden be akarta fejezni (majd megbeszeljuk, majd kesobb - mondta) Felajanlottam, hogy kimegyek, de le is tette. Rakerdeztem, hogy mi volt az a titkos dolog, de nem valaszolt.

Ma elment az anyjahoz. Par orat szokott csak ott lenni, delutan kuldott egy uzenetet, hogy csak keson jon, azutan meg egyet, hogy ott is alszik.

Nem hiszem, hogy megcsal, de miert nem mondja el mit csinal?

Engem azon is szamon szokott kerni, hogy miert megyek ki a nappalibol...


2021. jún. 6. 20:58
1 2 3
 1/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Hacsak nincs mostanság szüinapod, lánykérésre, ilyesmire várt időpont, de megcsal.
2021. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig arra gondolnék hogy megcsal.
2021. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal és nála van
2021. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, de tuti hogy megcsal
2021. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek igaza van
2021. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Megcsal. Ettől egyértelműbb nem is lehetne.


Szerintem játszd el, hogy amikor hazajön, akkor sértődött és rideg arccal közlöd, hogy tudsz mindent és el akarod hagyni. Az lesz az abszolút reakció nála. Csak figyeld végig az arcát, reakcióit.

2021. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Kizárt dolog, ez nem megcsalás. Ennyire nem lehet amatőr valaki.
2021. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Megcsal.

Es ha ennyi embernek ez ugrik be elég érdekes.

2021. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az anyját, hogy ott van-e, adja a telefonhoz. Vagy kérdezz rá, jól van-e, miért kellett ott maradnia a párodnak.

Ne legyél már ennyire amatőr.

2021. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os jó javaslatot mondott. Én esetleg felhívnám az anyját, hogy tegnap ott aludt-e a fia...
2021. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!