Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ismerkedni egy elvált férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni egy elvált férfival?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves kisfia, kéthetente van a láthatás. Azzal még nincs gond, de az édesanyjával lakik 39 évesen egy ideig albiban lakott a válás után, de anyagilag az anyja melletti szobában jobban jár. Érintőlegesen mesélt a terveiről. Az anyja háza ahok áll arra a telekre szeretne építkezni. Nemtudom engem ez kicsit taszít, hogy az anyja ott lakna velünk, ha eljutnánk az összeköltözésig.

2022. márc. 8. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
MENEKÜLJ!
2022. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Háát igen...


Ahogy az ismerőseim körében látom, ott soha nincs semmi baj azzal ha a Nő akar otthon a szülő mellé építkezni vagy tetőteret beépíteni....de ha ezt egy férfi akarja...hajjjajjj ott már gáz van :)


Egyébként neked ezaz egész nem való szerintem. Nagyon elhamarkodott döntés lenne .


De ha mellette döntesz maradjon annyi pénzed, hogy ha máshogy szeretnéd el tudj költözni

2022. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én elköszönnék tőle.
2022. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom az anyós és a gyerek az sok a kettő együtt.
2022. márc. 8. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem ilyennel, aki anyukánál képzeli el a jövőt, és főleg nem fiatal lányként, hanem ha magam is hasonló élethelyzetben vagyok, úgy értem én is elvált szülő vagyok. Én magamnál fiatalabb, gyerektelent fogtam ki véletlen :) (nekem egy van), de nála is kizáró ok lett volna ez az anyukájához költözés. Az minden koromban és minden élethelyzetben kizáró ok. Igaz nekem van lakásom ahova jöhetett, neki is volt, de az kicsi és ki van most adva, de az teljesen kizárt lenne hogy bárkinek az anyjához odaköltözzek, gyerekkel vagy anélkül.

Fiatal gyerektelenként az elvált apa semmiképpen se jöhetne szóba, míg harmincasként, pláne később elfogadnám akkor is ha nekem nem lenne gyerekem, mert ebben a korban értelemszerűen több az elvált az apa, mint a szingli.

N41

2022. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért ki lehet fogni gyermektelen férfit is.
2022. márc. 8. 19:48
 7/12 A kérdező kommentje:
31 vagyok és nincs gyerekem.
2022. márc. 8. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 én kifogtam 38 évesen gyerekkel, de véletlenül.

#7 senki nem dönthet helyetted hogy mit vállalsz be. Nekem ez az anyukánál lakni dolog minden életkoromban offos lenne, maga az hogy elvált és gyereke van az egy 39 évesnél gyakori, azzal nem lenne gondom a te korodban, bár 31 évesen még bőven akadhat ugyanilyen korú vagy fiatalabb szingli is. Nagyon extra pasinak kéne lennie annak a 8 évvel idősebbnek, akinek még gyereke is van. De az alap az hogy ne anyukához akarjon vinni lakni.

2022. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Még csak az ismerkedésnél tartotok, de csupa aggodalom vagy 10-20 évre előre. Jobb, ha mást keresel, a nyugalmad érdekében.
2022. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Keressél mást, még bőven találhatsz!

A gyerek mindig ott lesz az életetekben, már az is elég rizikófaktor. Hát még anyóssal lakni egy telken:(((((((((

Hallgass itt a tapasztaltabbakra.

2022. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!