Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 3 év kapcsolat utánn normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év kapcsolat utánn normális ha még nem költözik össze egy pár?

Figyelt kérdés

Vagy ez így csak idő pocsékolás?

Hisz lakva ismerszik az ember..



2022. márc. 14. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Ez elég furcsa
Ez normális
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

"Hisz lakva ismerszik az ember."


Hülyeség.. az előtt is meg lehet ismerni a másikat, ha figyelsz rá.. főleg 3 év alatt.


Amúgy meg az se mindegy, hogy 18 évesekről van szó, vagy 45 évesekről?

2022. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs anyagai vagy egyéb értelmes logikus magyarázat rá, akkor nem normális. Ha szeretitek egymást, együtt terveztek, együtt akartok lenni, akkor ennyi idő után már igencsak illett volna összeköltözni. Persze nyilván nem 18évesen.
2022. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez attól függ, hogy hány évesek vagytok. 30 fölött én fél éven belül költöznék. Huszonévesen még lehet várni vele
2022. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez két ember magánügye, hogy mikor akarnak összeköltözni. Tényleg nem mindegy hogy 18 évesek vagy jóval idősebbek.

Általánosságban nézve viszont 1 év körül már össze szoktak költözni, mert való igaz, hogy lakva ismered meg a másikat. Akik ennél tovább húzzák a dolgot, annak kicsit olyan a feelingje, mintha nem akarnának kimozdulni a komfortzónájukból és nem akarnának szembesülni azzal, hogy milyen ténylegesen együtt élni a másikkal.

Persze vannak speciális helyzetek pl. akik előbb lakásra/házra gyűjtenek, egyik fél a szülőjét ápolja, stb.. vannak egyéni élethelyzetek.

2022. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem mindegy, hány évesekről van szó. Én 25 felett biztos nem várnék fél-egy évnél tovább, ha nincs valamilyen speciális körülmény. Pl. fix időre kivett albérlet, vagy határozott idejű munkaszerződés, ami egy időre egy adott városhoz köt, stb.

De ez emberfüggő. Vannak, akik összeköltözni sem akarnak - ez is normális, ha ez az állapot mind a két félnek megfelel. De az is oké lehet, ha 3 évig nem költöznek össze - ha ez mind a két félnek megfelel. Akkor van a probléma, ha az egyik fél boldogtalan, és akkor valamit valamilyen irányba mindenképpen lépni kell.

2022. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem simán vannak olyan szituációk, mikor ez teljesen normális. Ahogy korábban is írták, 20 év körül még teljesen okés.

A lakva ismerszik meg az ember is ugyanettől függ. Ha fél éven belül összeköltözöl valakivel, akkor még jóformán alig ismered, nyilván az együttélés sok újdonsággal jár. 3 év után viszont nyilván vannak új helyzetek, de túl sok újdonságot nem nyújt az együttélés.

2022. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem rendben van. Mi sem költöztünk össze, és valószínűleg nem is fogunk, így érezzük jól magunkat.
2022. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tizenévesek, maximum akkor normális szerintem.
2022. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
25 év alatt normális, felette furcsa.
2022. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te szeretnéd és a párod nem? Miért?
2022. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!