Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség a kapcsolat rovására megy?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok így szeretkezni a párommal, hogy a babám a pocakomban van, nekem ez így nem megy, így undorítónak élem meg az egészet. Próbáltam már magam rávenni, de rettentően taszító számomra, pedig sokszor kívánom a páromat, de mégis bennem van ez az érzés, ami miatt egyszerűen nem megy és attól félek, hogyha még 4-5 hónapig nem lesz köztünk semmi az ágyban (sőt szülés után sem hiszem, hogy rögtön készen állnék rá), akkor vagy megfog csalni, vagy ha nem is csak meg, akkor nehogy tönkremenjen a kapcsolat emiatt. Mit tudnék tenni ennek érdekében?

2021. szept. 23. 17:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Pszichológus
2021. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit irsz, mert pont a pasiknak nem szokott ilyenkor menni a dolog.
2021. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Természetes dolog szeretkezni.

Ha orvos nem tilt, akkor lehet.

Ha neked jó, a babának is jó.

Nem érez egyikük sem a másikból semmit.

Miért gondolod undorítónak?

Nem az. Sőt,lehet jobban éled meg most ,mert tele vagy hormonokkal.

A férfiak egyszerűek, -már elnézést- ő biztosan nem érti hogy miért nem lehet így,ha nincs akadálya.

Próbáld meg, semmivel nem másabb ,mint egy vagy két hónapja.

De ha semmiképp nem megy ( akard, ha kívánod), máshogy teljesítsd asszonyi "kötelességed"

/1 éves a lányom,nem könnyű de megoldjuk :) /

2021. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
75%
Nem tudom milyen párod lehet neked..nekem mehszaj polipom van, az első 12 hétben el lettünk tiltva, utána állítólag majd lehet óvatosan de a tiltást is 8 hetesen mondták mikor először mentem orvoshoz, előtte együtt voltunk 2x de a második már fájt. Azóta megoldjuk máshogy. De az én párom azt is megmondta hogy ha 9 hónapig sem lehet, akkor bem lehet, esze ágában nincs felrelepni. Eleve nem szülök olyannak akiben nem vagyok 10000% biztos.
2021. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

8 hónapig nem volt köztünk semmi szex. Még csak tipitapi meg tarsai sem. (Nekem tilos volt nem a behatolás, hanem maga az orgazmus, férjem meg nem önző, hogy már pedig neki akkor is jár)

Túléltük, nem ment rá a kapcsolatunk. Sőt...


Utana bepótoltunk mindent.


Szerintem ha emiatt megy zatonyra egy kapcsolat, az már régen rossz

2021. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerencse hogy nem volt ilyen gátlásom, én terhesen sokkal jobban kívántam a sexet.
2021. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én sem kívánom így. 22 hetes vagyok. Május óta 0 a nemi életünk.
2021. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem megy
2021. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Orális szex ellen is van ellenérzésed?
2021. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az mindennek a rovására megy:(
2021. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!