Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan változtatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtatnátok a dolgon? Szeretnék gyereket de be merjek vállalni így?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal, aki úgy látom a mama pici fia. Vacsorára még a kenyeret is megkenik neki. Ki készítik mit vegyen fel. Az anyja a fiát(28 éves) nem tanította meg főzni mosni stb. Nem tud önálló lenni. Az anyja azt mondta a házimunka a nők dolga. A nők végeznek minden ő meg laptopon babrál. A párom egyet ért hogy neki is önállósodnia kellene. Szeretnénk majd gyereket.

2022. márc. 28. 20:41
1 2
 1/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
94%
Én semmiképpen nem vállalnék gyereket egy ilyen emberrel. Nekem ez borzasztóan taszító. Neked nem, kérdező?
2022. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én semmit nem mernék kezdeni egy olyan emberrel, aki magától nem jut el odáig 28 éves korára, hogy leállítsa az anyját a kenyérkenésben meg ruhakikészítésben. Meg nem veszi ki az anyja kezéből a fakanalat néha-néha, hogy márpedig ő most megtanul megfőzni egy paprikás krumplit (tetszőlegesen bármire behelyettesíthető). Nekem ez már 14 évesen is eszméletlen kellemetlen lett volna...

Amúgy meg, max próbáljatok meg együttélni, és baromi szigorúan, tételesen beosztani, kinek mi a dolga és mikor. Talán akkor beletalál a rutinba... és semmit nem szabad ráhagyni.

2022. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Te k*rva hulye vagy, ha szülsz neki....Bzdmeg! Normális vagy?
2022. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem amúgy mi a nehéz ezekbe, mi az amit "meg kell tanulni"? A mosás már nem forralt vízzel teknőben meg keverőtárcsással megy, hanem megnyomsz egy gombot és csak ki kell teregetni. kb 10 perc időráfordítás, mi ezen a "marha nagy önállóság"? Talán a ne mosd össze a fehéret a feketével? 1 gombot megnyomni tényleg nem nehéz.
2022. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami incel trollkérdés? Felsorolja az összes klisét amitől gáz egy pasi, majd álnaívan megkérdezi be merje-e vállalni.
2022. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy az anyja keni meg a kenyeret? Azt ne mondd, hogy otthon lakik és te gyerekvállaláson gondolkodsz vele..
2022. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném. Ha az új anyukája akarsz lenni költözz össze vele (külön), és ha 1 év múlva is úgy gondolod, hogy vele akarsz gyereket, akkor gondold át, hogy mennyire sikerült embert faragni belőle, ha csak minimálisan, akkor tegyél le róla.
2022. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból lenne kettő gyereked. Én kapcsolatra sem tudnék ilyet elképzelni, nemhogy a gyerekem apjának. Bízom benne, hogy trollkodsz.
2022. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Passz, mosni én se tudok, de mennyi lehet elmagyarázni, ezt öntsd ide, ezt nyomd meg, ezt meg ezt ne rakd össze, ennyi, én se tudok főzni azaz hát valamennyire, fura dolgokat eszek, ha lenne párom ne is főzzön nagyon nekem mert válogatós vagyok, de tényleg, nem tehetek róla, elkezdek öklendezni egy csomó dologtól, ja meg én k*baszott őszinte vagyok ha jó ha nem. Bár fura mód akivel én ismerkedek még burkolni is tud, személy szerint én élőbe ilyet még látni se láttam, mondjuk én azért 28 még nem vagyok. ui. a papírmunkákba is gyér vagyok, melóba is elég sok idő kellett, hogy azokat meg tudjam írni normálisan, de gyakorlati dolgot elég vagy 2x megmutatni, de ha valamit valaki akar, akkor azt meg fogja tanulni.

De először bizonyítson, aztán gyerek.

Amúgy ha a nő dolga a takarítás meg minden, akkor legalább el is tart?

2022. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha nem tudsz mosni, akkor hogyan mosol?
2022. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!