Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek fura hogy másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura hogy másfél év kapcsolat és együttélés után a közös házvásárlást intézi egy fiatal pár? (házasság nélkül)

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 09:49
1 2
 11/11 _littlestar_18 válasza:
100%

Nekem eléggé..

Mi 7 év után akarunk közöset az albi után, sok mindent megéltünk ez idő alatt de azt hittem tényleg szeret. Meg vettük a házat, majd eltelt 2 hónap és mint akit kicseréltek, nem járt haza csak későn, szex csak ha könyörögtem, mindig minden szar volt és én voltam a hibás. Ez addig ment még én mondtam h legyen vége. Ahogy megmondtam neki, egyáltalán nem is akarta megmenteni, mert már volt neki más. Vége lett de egy örök életre tanultam belőle.

Nem mindenkinek így van az életében persze, de nem hiszem hogy ennyi idő alatt meglehet ismerni a másikat.

2022. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!