Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Eltérő a munkabeosztasunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő a munkabeosztasunk és kis lakásban élünk, nem tudom kialudni magam. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Párom van úgy hogy éjjel jön haza a munkából 23 óra körül, máskor meg hajnali 5-re megy dolgozni, hétvégén is egyik nap dolgozik. Én is muszáj vagyok felkelni 3-kor, éjjel meg virrasztani, mert garzonban lakunk, nagyobbra egyenlőre nincs pénzünk, ráadásul egy légtérben van a konyha, nappali és hálófülke. Amikor éjjel jön haza én másnap már 4-kor kelek, mert a cicák korán kelők és én is. A hálófülkét nem lehet leválasztani, mert akkor nem lenne szellőzése. Nyúzott vagyok állandóan, kialvatlan. Nincs megoldás, de hátha valakinek lenne ötlete. Ne tartsátok magatokba. Köszönöm
2022. ápr. 21. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Füldogó + az a szemletakaró, amit adnak a repülőn?


Érdemes lehet előkészíteni a reggelit este, egy dobozba és a munkahelyén esetleg meg tudja enni.

2022. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Füldugó+szemfedő

Aludj el mielőtt hazaér a párod, és mondd meg neki hogy csöndesen vigadjon.

2022. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Albérlet. A saját lakásodat is kiadhatod akár azért is, hogy a szomszéd utcában egy nagyobbat bérelj.

Másik munka neki.

Macskák elajándékozása.

Alvás nappal, mikor hazaérsz és egyedül vagy.

Füldugó és szemfedő.

Függöny az ágy köré.

Hirtelen ennyi.

2022. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely váltás, tudom nem egyszerű de ez tűnik jelen esetben praktikusnak.

Ha kb egy idő beosztásban dolgoztok már is jobb lesz a közérzeted.

2022. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Mi a baj konkretan? Nem tudsz aludni, ha o zajong? Mert arra ott a fuldugo meg a szemfedo amiket mar irtak, egyik sem nagy kiadas, egy probat megernek siman. Mondjuk nem tudom, ha ebresztore kell kelned, azzal mennyire kompatibilis a fuldugo :D (Mondjuk ha tok veletlenul van okosorad, az rezeg a karodon, en arra pl fel szoktam ebredni, nem kell uvoltenie az ebresztonek.)

De a legidealisabb az lenne, ha hasonlo idoben dolgoznatok, nyilvan nem csak az alvas miatt.

2022. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor feküdj le aludni amikor elment 8 órát nem találkozol vele.
2022. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer leírtam ide, hogy garzonban nem lehet 2, pláne több embernek élni.

Na kaptam ott mindent, 0%, anyázás, "Mi 7-en élünk 32 nm.-en..." válaszok, hogy lehet.


Nagyobb lakás kell!

2022. ápr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok aludni nappal, meg nincs is rá időm, mert végzem a házimunkát miután hazamegyek a munkahelyről. Cicákkal albérletbe nem tudunk menni, elajándékozni meg biztos hogy nem fogom őket, mert ők családtagok. De a füldugót megpróbálom, mert régebben aludtam már füldugóval, még a másik párommal amikor együtt voltam. A füldugó a zajok kb. 70%-át szűri ki, tehát meghallom a telefont ha ébreszt. A függönyön is el fogok gondolkozni. Köszönöm szépen a jótanácsokat!
2022. ápr. 22. 04:18
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Aludj kevesebbet,akkor mekyebben alszol,illetve egyel feldolgozatlan eteleket: fokent hust hylat zoldsegeg es gyumolcsot. Sokkal minosegubb alvasod lesz es nem ebredsg fel semmire
2022. ápr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Szundi" nevezetű füldugó nagyon jó, én is azt használom.
2022. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!