Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a legjobb megoldás ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás ebben a helyzetben? (Összeköltözés)

Figyelt kérdés

Már elég régóta együtt vagyunk a párommal, a jövőnket együtt képzeljük el. A gond csak az, hogy nem igazán tudjuk, hol tudnánk össze költözni. Mind a ketten faluban lakunk, kertes házban, egymástól vagy 40 km-re.

Náluk összesen 6 ember él, nagyapa, nagymama, anya , apa, tesó, és ö. A testvérének is van már barátnője, valószínűleg ő is a baràtom családjához fog költözni. Így nekem már ott végképp nem marad hely. 4 nö meg amúgy sem egyezne 😬

Nálunk "csak" 3an vagyunk. Én anyu,és anyu tesoja( ö beteg, már nem fog sokáig élni) emellett van egy tesóm is, aki bár már nem lakik itt, de neki is van része a házban.

Eléggé le van romolva a ház állapota, teljes egészében felújításra szorul. Régebben alig vártam hogy elköltözzek innen, de már látom, nem nagyon van hova.

Albérletben lenne még lehetőségünk lakni, de ez szerintem nem a legjobb megoldás. Pénz temetö, nem beszélve arról, hogy egy szeget sem üthetsz be engedély nélkül....

Saját házat meg szerintem soha nem fogunk tudni venni ilyen àrak mellett .

Hitelt felvenni nem akarunk.

Van ezen kívül valamilyen más lehetőség?

Ki mit vàlasztana ezek közül?


2022. jan. 12. 12:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Sztem meg talan ne videken nyigjatok h nem lesz hazatok. Hanem irany pest v berlin es keressetek rendes pizt.
2022. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Lakáshitel pedig nem hülyeség. Konstrukciófüggő, de a havi törlesztő közel van sok albérlet árához. De közös hitelt ne vegyetek fel! Ha egyedül tudnád fizetni a havi törlesztőt, akkor ez egy jó lehetőség. Amennyiben később meggondolod magad, hitellel együt is el lehet adni a lakást.
2022. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is albérletet választanám. Az lényegében bárhol lehet, így a munkalehetőségek is kibővülnek. Albérlet mellett is lehet félretenni, igaz "pénzkidobás", de abba a városba mész, ahova akarod, kifoghatsz jó munkát is, ha nem szimpi vagy kapsz álláslehetőséget jóval többért máshol, költözhetsz. Valamint akkor is külön éltek a családtól, ami teljesen más és sokkal jobb.
2022. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Egyedül nem tudok hitelt fizetni, mert nem csak magamra van gondom, haza is adni kell pénzt
2022. jan. 12. 12:14
 5/44 anonim ***** válasza:
95%

Albérlet 1-2 évig hogy kipróbáljátok milyen együtt élni, utána meg vesztek valamit hitelre.

Nem is értem, miért kéne bárkinek összecuccolni a komplett rokonsággal...

2022. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Birom a penzkidobast mint ervet. Tudomasul kene venni h a lakhatas az egy szolgaltatas aminek ara van. Nem veletlenul nem akartok 4en v 8an a masik helyen egyutt lakni. Mert kenyelmetlen. Mert nem tudtok dolgozni a kis lurkokon. Szoval gondold at a penzkidobast. Ha ez megvolt akkor meg eldontheted h albi v hitelm
2022. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
Miert kene hazaadnod ha kulonelsz? Mi ez a maradi gondolkodas? Csajom akarna hazaadni vagnam ki a fenebe.
2022. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#5 ös válaszoló.

Azért mert nem mindenki tud saját hàzat/ lakást venni.

2022. jan. 12. 12:26
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

"4 nö meg amúgy sem egyezne"


Remélem ez csak poén volt és nem vagy ennyire egyszerű. A személyiségektől függ ki mennyire egyezne meg, elég egy sárkány anyós vagy egy alkesz-soviniszta após és mindegy mennyien vagytok.


Amúgy ja, ha találtok nem betegesen túlárazott albérletet (sok sikert hozzá, nem lesz könnyű), akkor menjetek oda, ha lelkileg bírjátok azt, hogy bármikor benyögheti a főbérlő, hogy pici kaucióval kinyomja a szemetek és lehet elmenni X idő múlva. Találni egy másikat, ami még nehezebb lesz, mert a jobbakat elfoglalják + azért nem nagyon szokott csökkenni ezeknek az ára, maximum picit "mérséklődik".


Egy időben láttam olyanokat, hogy kis szar garzon a dédi lapraszerelt '50-es évekbeli bútoraival vagy gangos bérházban olyan, hogy a wc nincs is a lakásban, hanem "közösen" van egy és ilyen 130 ezer. Beteges!

2022. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha más lehetőség nincs, akkor nem pénzkidobás az albérlet. Lakni kell valahol, nem egymás hegyén hátán. Hitelt ne vegyetek fel, amíg nem éltetek együtt.
2022. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!