Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A született budapesti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A született budapesti férfiak jobban segítenek a házimunkában mint a vidékiek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem mindig csak a nő főz,mos,takarít hanem a férfi is.

2022. ápr. 28. 17:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
20. Ha olyat vállalsz amit utána nem bírsz csinálni(gyerek) azért miért ő vigye el a balhét?
2022. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem hogy ezen múlik.

A párom vidéki születésű, nem "segít" hanem csinálja a dolgát ő is otthon.

2022. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
62%

#10

Nem tudom téged ki bántott, vagy mit erőltetett rád, de én az egészséges lelkű emberekről írtam, úgyhogy nem neked szól nyugi. 5-ös voltam.

2022. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%
Ezt így nem jelenteném ki. Ha pici falvakat hasonlítunk össze Budapesttel, akkor még ki lehet azt jelenteni, hogy sokkal nagyobb az esély arra, hogy találj olyan férfit, aki hajlandó házimunkát végezni. De egyrészt vidéken kisvárosokban-nagyvárosokban sem kell lasszóval fogni a házimunkázni hajlandó férfiakat, ill. azért Budapesten, a született bp-iek között is vannak azért még jó páran, akiket úgy neveltek, hogy a házimunka a nő dolga.
2022. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!