Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Városi lányok, leköltöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Városi lányok, leköltöznétek vidékre a barátotokhoz, ha neki ott van háza?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a 25 év körüli lányok, akik korábban városban laktak,ti laknátok-e egy faluban, ami kb 30km-re fekszik a legközelebbi nagyvárostól!

Vidéken van egy házam, amit fel szeretnék újítani, de tartok tőle hogy ha majd lesz egy barátnőm, ő azt akarná hogy lakjak vele egy városban, vagy közelebb egy nagyvároshoz. Manapság mindenki a városok felé orientálódik. Mi a véleményetek?



2022. máj. 4. 12:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Sztm nem egészen.

Sok városi szeretne kertesbe lakni, de nem teheti meg.

Közlekedés ott milyen, van e kocsi, vannak egész jó faluk.

Én is 30 km-re vagyok a várostól és szinte minden nap megyek be.

N

2022. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
Aki a te párod lesz az megteszi érted, hogy követ.
2022. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Én igen
2022. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem muszáj városi lányokkal ismerkedni.


Én személy szerint nem költöznék faluba. Nem ragaszkodom hozzá, hogy Budapesten vagy bármelyik nagyobb városban éljek, de ahhoz igen, hogy ne kelljen 20-30 kilométert autózni a munkahelyre, normális üzletekbe (szóval nem a két négyzetméteres, falusi Piroska ABC-re gondolok), orvoshoz, szórakozási lehetőségekhez.

2022. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokmindentől függ. Őszintén, hátam közepére a város, kertesházban nőttem fel, csendes környéken. Nekem ez az ideális, de az a baj, hogy dolgozni valahol kell, és szinte minden városokra koncentrálódik. És sok falu nagyon le van lakva, nem mindegy a szomszédság. És az is lényeges, hogy milyenek a közlekedési lehetőségek.
2022. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképpen sem költöznék vidékre.

Egyrészt nincs jogsim (nem is tervezem), ezért elég problémás lenne a közlekedés, másrészt minden negatívumával együtt én nagyon szeretem a városi létet.

Viszont meglehetősen sok embert (köztük fiatal nőket is) ismerek, akik a vidék felé kacsintgatnak. Tényleg sokan vannak, akik a városközeli falvakat preferálják, mivel olcsóbb a lakhatás, csöndesebbek, nyugisabbak, de a város sincs elérhetetlen távolságban.

Szóval szerintem simán találsz olyan csajt, akinek ez bejön.

2022. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%

"Aki a te párod lesz az megteszi érted, hogy követ."


Vagy fordítva.

2022. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
10%
A nő követi a férfit, ez fordítva nem működik sajnos, és soha nem is fog. Ez oly ősi erő, melyet racionális döntéssel nem lehet felülírni.
2022. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem. Budapesten születtem és éltem mindig is, aztán megismerkedtem a párommal, aki 80 km-re lakik és két év távkapcsolat után hozzáköltöztem. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon jól alakult, nemsokára a közös házunkba is beköltözhetünk végre. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy világ életemben elvágyódtam a nyüzsgésből, én személy szerint sosem élveztem semmit, ami a nagyvárosi élettel jár (tömegközlekedés, tömeg ... stb.) függetlenül attól, hogy Budapest egyes részeit a világ legszebbjének tartom.
2022. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. De sztem alap, hogy olyan lányok között keresgélj akik remote dolgoznak (programozó, asszisztens, grafikus stb) mert ez csak így működik. Értelmes ember nem hajlandó napi 4 órát ingázni
2022. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!