Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Városi lányok, leköltöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Városi lányok, leköltöznétek vidékre a barátotokhoz, ha neki ott van háza?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a 25 év körüli lányok, akik korábban városban laktak,ti laknátok-e egy faluban, ami kb 30km-re fekszik a legközelebbi nagyvárostól!

Vidéken van egy házam, amit fel szeretnék újítani, de tartok tőle hogy ha majd lesz egy barátnőm, ő azt akarná hogy lakjak vele egy városban, vagy közelebb egy nagyvároshoz. Manapság mindenki a városok felé orientálódik. Mi a véleményetek?



2022. máj. 4. 12:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen falu, milyen ház, melyik városhoz közel. Valami putriba nem költöznék be, de egy kulturált, szép kis faluba, ami közelében van nagyváros, oda igen.
2022. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyobb várostól 30 km-re lakom.

Óránként van busz (nekem jó, mert buszozom szval a munka így jó nekem, a ház előtt áll a munka😄).

Itt van bölcsi, óvoda, iskola, 2 bolt (havi 2szer vásárolok a városba, ide akkor megyek, amikor nincs valami és kell). Dohánybolt, étterem is van.

Játszótér, edző park, tánc, 2 fajta sport gyerekeknek plusz foci, futás...ha mennek valahova maszek buszos cég viszi őket.

A buli meg tényleg szervezés kérdése.

Én rendszeresen járok be a városba melót leszámitva is és abszolút nem okoz gondot.

Elég rendezett egy falu. Szval én szeretek itt.

A közelbe 2 nagyobb gyár is van falunk pl.


Sztm magadat nézd, neked jó lenne e ott, aztán jön a többi.

Sztm elég sok városi nő lakna falunk. Ismerek nem egyet akinek egy "nyamvadt" kutya az egyik vágya és városba nem tarthat a lakásba...ez csak egy példa.

Kapálni se kötelező. Nekem is pár virágom van csak, a fű nyitás se egy nagy valami.

N30

2022. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Messzi mucsaröcsögére nem mennék, BP vonzáskörzetében van a határ. Amúgy nálunk fordítva volt, a már férjem költözött hozzám vidékre 22 évesen, 1 év kapcsolat után, hogy a saját kertes házamban éljünk együtt. 30kmre lakunk a fővárostól, fél óra vonat.
2022. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
71%

Emberfüggő. Itt írják páran hogy óránként van busz, és ez hűde nagy dolog. Hát ha nekem óránként lenne csak busz, azonnal felvágnám az ereimet.


25/N

2022. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
68%

24. Nekem van kocsim, szval nem igazán fontos a busz még így se, h nekem ingyen van.

Rengeteg faluba örülnének, ha óránként járna a busz.

2022. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
75%

Kizárt.


Vidéken nőttem fel, 30 km-re a nagyvárostól, és utáltam.

Napi 4 busz a városba és ennyi, szóval jogsi nélkül kb lehetetlen ott létezni.

Ha késő estig dolgoztam, akkor taxi, mert nem volt, mi hazavigyen, ha reggeles voltam, hajnali fél 5-ös busszal kellett mennem, mert a későbbivel nem érek be, stb.

2022. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
30 km pont határeset, persze ha van autó. Amúgy én ezer örömmel! Bárcsak lenne is ilyenre lehetőségem. 23N
2022. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

25: "Nekem van kocsim, szval nem igazán fontos a busz még így se, h nekem ingyen van."


Ja igen, a tuti kifogás, a kocsi. Biztos jót tesz a környezetnek :D Te kiköltözöl a városi szmogból mert az jajderossz, a jó levegőre, aztán telepumpálod a Földet méreggel, hadd pusztuljanak meg az állatok, mert ők meg nem költözgethetnek ide-oda...


Hát nekem meg nincs havi szinten 100 ezer Ft-om arra, hogy találkozni tudjak az ismerőseimmel, meg dolgozni járjak, meg boltba, moziba, étterembe, stb.

És bármennyit keresek, én nem fogok hülyeségre költeni, az biztos. Pláne hogy pár hónap múlva 1000 Ft lesz a benzin.

De ha a férfi fizeti a kocsit, akkor persze, örömmel :D Csak ilyenkor szokott jönni ez a szánalmas duma, hogy engem nem fogsz lehúzni pénzzel, nem foglak eltartani...


Pedig szó sincs erről, én teljesen jól eltartom magam, de ha neki az az úri hóbortja, hogy ő vidéken akar lakni, akkor az bizonyos költségekkel jár, amit én nem fogok átvállalni tőle...

2022. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de van egy ismerősöm aki pont emiatt szakított 3 év után.
2022. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
28. Komoly 😄, nem fel alá kocsikázok a faluba, köszi.
2022. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!