Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Városi lányok, leköltöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Városi lányok, leköltöznétek vidékre a barátotokhoz, ha neki ott van háza?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a 25 év körüli lányok, akik korábban városban laktak,ti laknátok-e egy faluban, ami kb 30km-re fekszik a legközelebbi nagyvárostól!

Vidéken van egy házam, amit fel szeretnék újítani, de tartok tőle hogy ha majd lesz egy barátnőm, ő azt akarná hogy lakjak vele egy városban, vagy közelebb egy nagyvároshoz. Manapság mindenki a városok felé orientálódik. Mi a véleményetek?



2022. máj. 4. 12:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Én megtettem. Mondjuk mi együtt költöztünk vidékre a férjemmel. Már amikor szóba került a családalapítás, akkor tudtuk, hogy vidéken akarunk gyereket nevelni. Kisebb forgalom, tisztább levegő, kisebb zaj, több zöldterület. Nyilván vannak hátrányai, pl.a gyermekfelügyelet minimálisan megoldott. Ez megnehezíti a munkaerőpiacra való visszatérést a gyermeknevelési szabadság lejárta után. Ezzel mindenképp érdemes számolni, picit előre tervezni. Ezzel együtt imádok vidéken élni. Nem szeretnék visszamenni a zajos, koszos, büdös városba.
2022. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon emberfüggő és sztem hülyeség így előre eltervezni mivel adott élethelyzetben ez változhat.

Nagy rá az esély hogy a csaj 1-2 év után rájön h szenved vidéken akkor mit fogsz csinálni?


Én ezért szoktam mondani hogy házépítésbe max az kezdjen aki már megállapodott, vagy aki eladásra szánja.


Az is kérdés, hogy pl. eltartanád a nőt vagy nem? Amit előző írt, hogy a vidék megnehezíti a munkaerőpiacra visszatérést, na ez nem így van, vidéken munkát vállalni LEHETETLEN. Persze ideig-óráig elszenvedsz, de ez nem állapot.

Napi 3-4 óra ingázás pont megöli azt amiért vidékre költöztél, hiszen ha este 9-re érsz haza, nem sokat élvezel a jó levegőből meg a szép kertből.

A hétvége nagyrészt házkörüli munka és egyéb sz . pás vidéken, aki élt már ott az tudja jól.


Ha te azt szeretnéd hogy a feleséged háztartásbeli legyen, ez még megoldható, de sok nő nem szeretne az lenni, meg iszonyat módon bele lehet fásulni, depressziósok lesznek.

A gyereknek ha van, a vidéki lét iszonyat szívás, manapság már egy gyereket sem érdekel a ludak gágogása, cserébe napi 2 órát Volánbuszon szívni, reggel 5kor kelni hogy beérjen 7-re a suliba, utána tini korban minden programról lemaradni mert az utolsó busz 8-kor indul, meg ha két csepp eső vagy hó van nem jár a vonat, az fantasztikus, jobbat nem is kivánhatna az ember a gyerekének :D

2022. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

#12 Ja, mi nem Magyarországon élünk vidéken, hanem Ausztriában. Bent élünk a falu központjában, a Piac téren. A legutolsó tanyára is normális betonút vezet, amit télen sódereznek és takarítanak. Van iskolabusz, ami hozza-viszi a gyerekeket a városba. Bölcsi, ovi, általános iskola van a településen. A távolabbi tanyákról is busz viszi a gyerekeket oviba, suliba. A városi szórakozás szervezés kérdése, de az is megoldható.

Ami a munkavállalást illeti: sok a családi cég, így biztosított a családtagok munkahelye. Jellemző több generáció együttélése, jellemző, hogy a közeli rokonok egy kupacban élnek, így tudják egymást segíteni.

2022. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Hát innen óránként megy oda visza busz, 45 perc buszal.

Kapálni se muszáj, nem kötelező a kiskert.

Én falun nőttem fel, semmitől nem maradtam le.

N

2022. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát. Kicsit nehéz döntés előtt állok, hogy belekezdjek-e egyedül a felújításba, vagy várjak még vele. Sajnos barátnőm már évek óta nem volt, a munkámból adódóan sem. Ha pedig lesz később, a munkája biztos hogy a városhoz fogja kötni, sőt engem is. Autó van, azzal nincs gond, de összességében így most nem tudom hogy mitévő legyek.
2022. máj. 4. 17:41
 16/40 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Gondolom munkalehetőség 0 arrafelé, infrastruktra úgyszintén. Szerintem ez inkább az introvertáltabb típusnak jöhet be, aki tud távmunkában dolgozni.
2022. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

" Ez oly ősi erő, melyet racionális döntéssel nem lehet felülírni."


Max. a te fejedben. Még egy farok, aki többet hisz magáról, mint ami :D

2022. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

#↨15: Ez attól függ, hogy te hol szeretnél élni. Ha vidéken, akkor maradj. SOk nőnek nincs ezzel semmi baja. Nyilván nem menne mindenki oda lakni, de neked nem mindenkinek kell megfelelni, hanem egynek. És van, aki szívsebben lakik falun, mint nagyvárosban. Lehet kompromisszumos megoldás is.

Egy rokonom vidéki nagyváros mellett laknak falun. Autóval 10 perc alatt a városban vannak, de otthon a falusi levegőt és kertet élvezik.

2022. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Gondolkozz üzleti vénával ifjú Jedie.


Az egy ingatlan, mindenképp újítsd fel, és legfeljebb eladod valakinek aki vidékre vágyik jó áron, vagy lakod, hogy úgy hozza az élet.


Punci meg majd lesz.:)

2022. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznos dolgokat írtatok számomra. 👌🙂
2022. máj. 4. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!