Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kèrdès nélkül beenged mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kèrdès nélkül beenged mindenkit a lépcsőházba, amikor megemlítettem, megsértődött. Èn reagálom túl?

Figyelt kérdés

Èn panelban nőttem fel, sosem engedtünk be senkit, aki felcsöngetett, ès nem volt nyomós oka. Mások valószínűleg nem így gondolkodtak, volt is gond belőle. Egyszer eloppták több lakó, köztük a mi cipőinket is az ajtók elől...

Egy ève költöztünk össze a barátommal, de az elmúlt hónapokban kezdett csak el boldog-boldogtalan hozzánk csengetni (miénk a legfelső csengő).


Na most tegnap èjjel valaki, mint az őrültek kezdte nyomni a csengőnket. A párom felkelt, felvette a kagylót, de nem mondott/kérdezett semmit, azonnal nyomta a kapunyitó gombot.

Ezután még vagy 5x csengettek, de csak kb harmadikra kérdezett rá, hogy ki az, ès mit akar ilyenkor? Az illető mondott valami random nevet, a párom nem tudta ki az, de akkor is beengedte.


Ideges volt már, ma mennie kellett korán dolgozni.

Amikor hazajött, mondtam neki, hogy lehetne óvatosabb is, kit enged be, pláne, hogy a drága márkás cipői is kint vannak a lépcsőházban.

Erre totál kiborult, hogy most mi bajom van, ő aludni akart, ès hogy hagyja abba a csengetèst..

Èn személy szerint rendőrséggel fenyegettem volna, de ezen is kiborult, ès hagyjam abba, ő nem akar erről beszélni.

Teljesen normálisan, kedvesen mondtam neki, minden rossz szándék nélkül, mégis órák óta nem néz rám, nem szól hozzám ez miatt.


Nálam lenne a hiba, mit csináltam rosszul? komolyan mondom nem èrtem, de nagyon rosszul esik.


2022. máj. 7. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem reagálod túl. Nem tudom hol laktok, de ha a bulinegyedben iktassátok ki a csengőt éjszakára.
2022. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Én voltam postai, és magán kézbesítő is.

"Imádtam", amikor még a postaládákhoz sem engedtek be, hogy legalább értesítőt hagyhassak. (Ment is a küldemény vissza a feladónak, az értesítő meg a kukába. >:) )

2022. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A postást be szoktam engedni gond nélkül :) azért ennyire ne..., nem ez volt a kèrdès :)

Amikor csenget, felveszem a kaputelefont, "Hallo", "hallo postaa", ès már engedem is be.

De amikor hajnali háromkor valaki valami random ismeretlen névvel csenget vagy 5x, nehogy már. Illetve máskor sem, ha felveszem, kérdezek, ès nem èrkezik válasz.

2022. máj. 7. 17:06
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Az első, ami az én fejemben kérdést vet fel, hogy drága, márkás cipőket, miért kint a lépcsőházban tároltok... papucs, kerti cipő stb. oké... de, hogy nem hagynék kint mindent, amit ráadásul ennyire féltek az fix.

De a konkrét kérdésedre válaszolva szerintem mindkettőtök reakciója érthető. A párod csak minél hamarabb meg akart szabadulni a problémától és nyugodtan aludni tovább...

Te pedig kicsit parásabb és túlgondolós személyiséggel rendelkezel ezért rögtön arra fókuszáltál, hogy miféle problémák lehetnek ebből a szituációból. Ha normális hangnemben elmondat a véleményed azzal szerintem nincsen semmi probléma, csak nem volt kedve ezen drámázni és kell neki egy kis nyugi, adj neki időt.

A problémátokkal egyébként én is küzdök, szintén a legfelső kapucsengő az enyém, így a postástól, a kajafutárokig hozzám csenget mindenki, aki nem tudja pontosan kihez jött. Én mindig megkérdezem, hogy mi céllal jött, de bele gondolva azt mond, amit akar... soha nem megyek ki ellenőrizni, hogy valóban az e, amit mondott vagy oda jött e amit mondott... a veszély, amit írtál tehát így is fenn áll.

2022. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a hülye, aki a cipőit a lakáson kívül hagyja?!:D
2022. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

5.-re.


El sem hinnéd mennyien! És nem csak prolik, meg C-k! Budán is látom sokszor.

2022. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Hosszú évek óta tilos bármit is a folyosón hagyni. Vonatkozik ez egy apró muskátlira, biciklire, cipőre, babakocsira, mindenre! Az, hogy a házba illetékteleneket beengednek, nagyon nem helyes, a mi házunkban is volt már ebből balhé, de ez nem változtat azon a tényen, amit az első mondatban leírtam.

Az egyik ismerősömet a saját szomszédja jelentette fel, mert a folyosón tárolt pár dolgot, kemény büntetés járt érte. De ha nektek megéri így ... stb.

2022. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl, én sem engednék be senkit, de azt nem tudom megérteni drága márkás cipőt miért kell a lépcsőházban hagyni? Fura.
2022. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon prosztó dolog a cipőt a folyosón hagyni.

Amúgy alapvetően igazad van, de máskor kelj fel akkor te a csengőhöz.

2022. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Valaki elmagyarázná, miért jó kint hagyni a cipőket? Nehogy már elfoglaljanak bent fél négyzetmétert xd
2022. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!