Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kèrdès nélkül beenged mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kèrdès nélkül beenged mindenkit a lépcsőházba, amikor megemlítettem, megsértődött. Èn reagálom túl?

Figyelt kérdés

Èn panelban nőttem fel, sosem engedtünk be senkit, aki felcsöngetett, ès nem volt nyomós oka. Mások valószínűleg nem így gondolkodtak, volt is gond belőle. Egyszer eloppták több lakó, köztük a mi cipőinket is az ajtók elől...

Egy ève költöztünk össze a barátommal, de az elmúlt hónapokban kezdett csak el boldog-boldogtalan hozzánk csengetni (miénk a legfelső csengő).


Na most tegnap èjjel valaki, mint az őrültek kezdte nyomni a csengőnket. A párom felkelt, felvette a kagylót, de nem mondott/kérdezett semmit, azonnal nyomta a kapunyitó gombot.

Ezután még vagy 5x csengettek, de csak kb harmadikra kérdezett rá, hogy ki az, ès mit akar ilyenkor? Az illető mondott valami random nevet, a párom nem tudta ki az, de akkor is beengedte.


Ideges volt már, ma mennie kellett korán dolgozni.

Amikor hazajött, mondtam neki, hogy lehetne óvatosabb is, kit enged be, pláne, hogy a drága márkás cipői is kint vannak a lépcsőházban.

Erre totál kiborult, hogy most mi bajom van, ő aludni akart, ès hogy hagyja abba a csengetèst..

Èn személy szerint rendőrséggel fenyegettem volna, de ezen is kiborult, ès hagyjam abba, ő nem akar erről beszélni.

Teljesen normálisan, kedvesen mondtam neki, minden rossz szándék nélkül, mégis órák óta nem néz rám, nem szól hozzám ez miatt.


Nálam lenne a hiba, mit csináltam rosszul? komolyan mondom nem èrtem, de nagyon rosszul esik.


2022. máj. 7. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
10-es, biztos büdös 😁
2022. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A varázsmondat: "Nem vagyok beengedő szolgálat."

És leteszem.

2022. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
#11 Ha már márkás cipőre telik akkor tisztítani is kéne :D
2022. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl, és nem, én a postást sem engedem be, mert honnan tudjam, hogy valóban a postás az, nem pedig valami tök random ember.


Ha küldeményt várok, az más, de ha csak random a semmiből felcsengetnek, akkor így járt.

Bár én a csengőt is kiiktatom egyébként, mert a kölykök is hajlamosak szórakozni, hogy végignyomkodják.

2022. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!