Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lesz így az ex barátnőmmel??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így az ex barátnőmmel??

Figyelt kérdés
volt 4 évvel ezelőtt egy barátnőm. 3 évig voltunk együtt. aztán egy szemét pasi el vette tőlem.. ez a pasi a tipikus rosszindulatú, rossz fiú. az ex barátnőm miatta dobott engem aztán a pasi miatt ott hagyta az iskolát. így gyakorlatilag a lánynak 8 általánosa van. tudomásom szerint a pasi megkérte a lány kezét. de a lány nagyon nem ilyen pasit érdemel... milyen jövője lesz igy a lánynak?? nagyon féltem.

2022. máj. 12. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Első kapcsolatom ért így véget. S muksó idősebb, gazdag rosszfiú. Teltek az évek, 13 év után jött a lánytól messenger üzenet… Szétmentek, én párszor ledurrantottam, majd megmondtam neki, hogy ennyi.

Azóta diplomája van, jó állása, két gyerkőce és most jegyezték el újra.

Engedd el, ha menni akar tárva az ajtó. Túl leszel rajta, Te jobbat érdemelsz egy idióta p.csánál.

34F

2022. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

11 vagyok. Azt hozzátenném, hogy ezt hívják tanulási folyamatnak. Innentől kezdve kiszagolod a hasonló mentalitású nőket és nem veszed feleségül, költesz rájuk milliókat, csinàlsz neki gyereket.

Pár hercegnőt meg kell d.gni az igazi előtt. :D

Gondolom azt érzed vége a világnak, de hidd el túl leszel rajta.

Azt nézd hogy mit tanultál, tapasztaltál a kapcsolatból.

2022. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ervin te vagy az?
2022. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá.
2022. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!