Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel hogy ne rágja a körmét?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy nem tudja miért rágja csak jól esik neki.

Beszéltem vele erről hogy így csúnya a keze és ne csinálja ilyenkor megígéri hogy nem fogja rágni. Kb 3 napig nem ragja és aztán megint.


2021. jún. 7. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Gumicsont, szájkosár?
2021. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, ez nem rajtad múlik. Ha ő is valóban akarná, akkor tartósan odafigyelne rá és nem csak 3 napig. Azért nem megy, mert őt nem zavarja így sem és igazán nem akar leszokni róla. Ha amúgy akarja csak mégsem megy, akkor használhat erre való keserű körömlakkot. De ne kényszerítsd rá, csak ha ő is benne van. Valóban nem szép szokás, de ha ez a legnagyobb hibája, akkor szerintem ennyit el lehet neki nézni.
2021. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kb 3 hónapja kezdte ezt.

4 éve vagyunk együtt

2021. jún. 7. 22:54
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Rossz beidegződés gyerekkorból. Inkább addig örülj, amíg csak a körmét rágja, és nem fingik az orrod alá.
2021. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy új szokás.. lehet inkább csak régi-új. Korábban csinálta? Méb előtred, akármikor az életében?


Most van neki valami változás, ami miatt stresszes? Ez egy pótcselekvés nála. Valami történik. Lehet megcsal, és ideges!! 😱 neem, nem! Csak viccelek 😃 de valami stresszforrás miatt kialakulhat ilyen pótcselekvés. Megnyugtathatja őt ez.

2021. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gyerekként én is rágtam a körmeimet, majd úgy szoktam le, hogy édesanyám bekente körömvédő lakkal (olyan, mint egy átlátszó, fényes körömlakk), aminek szörnyű íze volt, így hamar elment tőle a kedvem.

[link]

2021. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen új szokás. Korábban nem csinálta azt mondta.

Nincs semmi változás, munkahelye is ugyanaz mint eddig.

2021. jún. 7. 23:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet mindenféle ocsmány ízű cuccot venni erre, ami elveszi a kedvét. Kizárt, hogy 3 hónapja kezdte, gyerekkori feszültség levezetés, de reszelővel eltűnik. Én már 30 éve nem csinálom, nem is szoktam vissza 1 pillanatra sem.

Nem lehet, hogy ő inkább bőrt rág és tépked, az valóban állandóan csúnya, sebes.

2021. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor nővérem az ujját szopta kicsi gyerekként akkor nagyapám azzal fenyegette hogy belemártja a kakiba (mármint a szóban forgó mutatóujját)aztán majd szopogathatja
2021. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Műköröm vagy géllakk rá, azt nehezen fogja rágcsálni. A nővéremen is csak ez segített, semmi más.18 éves koráig rágta a körmét, aztán jött a műköröm és vége volt.
2021. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!