Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez igaz a borderlineoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz a borderlineoknál?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ez a betegség a szexuális életükre is kihat, és ha igen akkor miben nyilvánul ez meg?

2022. máj. 18. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
10.nagyon sajnálom, ez borzalmas lehetett
2022. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A borderline személyiségzavarom mellett még PTSD-m is van a drága exemtől, szóval csak így tudok válaszolni, nem tudom elkülöníteni a kettőt, ugyanis szexualitással kapcsolatos a PTSD-m.


Nekem nagyon alacsony a libidóm, simán meglennék szex nélkül. Elmenni se tudok. Bármit megtennék a partnerem kedvéért, de közben meg tele vagyok gátlásokkal, így valójában nem tudom ezt megtenni. Konkrétan leblokkolok szex közben (ez inkább a PTSD tünete), és nem tudok megmozdulni. Csak úgy szoktuk, hogy ő mozog. Összesen 3-szor próbáltuk úgy, hogy én voltam felül, ebből egyszer drogok hatása alatt, azt az alkalmat leszámítva mindkétszer elkezdtem sírni és lefagytam. De az anált utálom, mégis engedem. Illetve a szopást azt alapvetően szeretem, de néha fájdalmasan csinálja (ő mozgatja a fejemet), de nem merek szólni neki, ha ő így szereti, akkor így fogjuk csinálni. Nem merek szólni neki semmiért, nem merem megkérni semmire, amit én szeretnék, mégha nagyon egyszerű dolgokról is van szó, mivel úgy érzem, hogy én nem érdemlem meg. Nem is szeretek semmi olyan dolgot, aminek kifejzetten nekem kéne, hogy jó legyen, mert olyankor elönt a bűntudat, és a lelki része sokkal rosszabb, mint amennyire a fizikai része jó.


Nem tudom, hogy kihagytam-e valamit, ha van kérdésed, válaszolok, ha tudok.

23/L

2022. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt borderline csajom 3 évig. Először zárkózott volt a sexben, majd "felébredt az ördög" benne. Mindenben benne volt.Nagyon jó lett hirtelen az ágyban. A személyiségét is tudtam kezelni. Nem olyan szörnyűek mint ahogy előadják. Egy fajta belső félelmük, bizalmatlanságuk van, ezt kell tudni kibogozni, őszintének kell velük lenni, nyitogatni, utána angyalok az kapcsolatban, ördögök az ágyban😉
2022. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne fogjon ki ilyen nőt az ember
2022. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14-es! Ha gyenge vagy és nem tudsz bánni emberekkel, ne is fogd ki. 13-as egyetértek. Az én feleségem is az, eleinte bontogatni kellett, tartottam tőle hogy rosszul választottam.Mióta nem fél, bízik bennem(tettem is érte hogy így érezzen) , mint akit kicseréltek, mint nőként, mint sexben, nem is jön ki rajta. El is vettem. Imádom, nem bántam meg hogy kitartottam.
2022. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Krisparker válasza:
Abban hogy mikor szerelmes megkér hogy mindíg a szájába élvezz mert annyira szeret, hogy "meg akar enni"... Vagy abban mikor szétnyalja szétcsókolja a tested minden centijét, és tényleg azt érzed,hogy legszivesebben belédbújna.. De abban is megnyilvánul,hogy néha annyira vágyik rád, hogy 10perc szex alatt 5 ször remegve elélvez, majd elájul a gyönyörtől... De abban is amikor 12 órát szeretkezik veled és nem akarja abbahagyni, szegény punija nem bírja már... Vagy abban hogy nem tudtok az utcán 20 métert sétálni hogy ne csókoljátok agyon egymást...
febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!