Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyikünk az önző a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk az önző a kapcsolatban? Párom (38F) vagy én (24N) ? Gyerekes lenne a felfogásom? Szeretnék tudni én is költeni magamra, szèp ruhàkat venni, különfèle hobbikról fantàziàlok,de sajnos mind drága számomra.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy éve élünk együtt. A probléma az anyagi különbség közöttünk. Ő nettó másfél milliót keres,én viszont csak nettó 200-at. Munka mellett tanulok, kèpzèsekre jàrok,hogy idővel jobban fizető állàsra tehessek szert. Ő azt vallja,hogy felezzünk meg minden költséget,rezsi,közös költség, élelem stb stb...viszont szerintem nem fair így, mert ez esetben nekem minden pénzem elmegy,nemhogy 0-ra,mínuszba jövök ki. Ő viszont meg sem érzi ezt a pènztàrcàjàn. Nyilván be szeretnék szàllni,hisz közteherviselès,mègis úgy vélem, igazságosabb lenne fizetés arànyosan intèzni a kiadàsokat. Neki így is úgy is marad bőven költőpènze, nekem viszont semennyi...Mi erről a véleményetek? Önző vagyok és anyagias?



2022. jún. 8. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
93%

10 így van!

Mit dolgozik hogy ennyit keres? Érdekelne

2022. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
19%

A felezés az 50 %.

Azaz amig te beleadsz 100 at neki 1.5M/2-t kell.

2022. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyi pénzem lenne biztos nem várnám el a nőmtől h beadjon a közösbe

Közösbe én beleadok 4-500-at és vígan elvagyunk, nekem marad havonta 1 millám neki meg 200 ezre.

2022. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
85%

13!!


Ez igen!

Ilyen egy igazi férfi.

2022. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy a történetben most az lenne a fontos, mit dolgozik...egyébként műszaki diplomája van,magas beosztásban dolgozik.

Az olyan rosszindulatú kommentekre,mint "aranybànya" csak annyit mondok, az exem kb annyit keresett,mint én. Így anno màsodàllàst ès túlóràkat vàllaltam,hogy tudjak magamra is költeni meg a közösbe is. A szakítás oka,mielőtt valaki trollkodna...nem az anyagiak voltak, hanem mert megcsalt,semmibe vett. Jelenlegi pàrom viszont nem szeretnè,hogy màsodàllàst vàllaljak, különben ràmenne a kapcsolatunk. Amúgy is keveset vagyunk együtt...suli,munka. Így ez érthető.

2022. jún. 8. 21:47
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Az még talán elmegy, hogy a rezsit felesbe fizessétek, hiszen ketten használjátok, de az élelmiszernél azért nem értem, mert nyilván más igényei vannak egy 1,5 milliót kereső embernek és egy 200 ezret keresőnek. Példaként írom, hogy egy volt főnököm pl. minden nap egy drága étteremben ebédelt, én saját magamnak főztem. Ilyenformán biztosan nem várnám el a páromtól, hogy az étkezési kiadásokat is felezzük, ha tudom, hogy 200 ezerből gazdálkodik.
2022. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elárulom, azért nem költ rád, mert nem tervez veled hosszabbtávra. Ami érthető. Van köztetek 14 év. Igen, te nyilván sokkal de sokkal érettebb vagy a korosztályodnál, mondták már ezt itt egy páran.
2022. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
96%

"Ő azt vallja,hogy felezzünk meg minden költséget,rezsi,közös költség, élelem stb"


Megkérdezhetem, hogy az összes házimunkát és a főzést is 50-50 % alapon végzitek?

2022. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen pasit azonnal ott hagytam volna. Hálistennek soha nem voltam ilyen filléreskedő pasival együtt. Neked is jobb ha dobbantasz.
2022. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát, márpedig legyen kedves eldönteni a párod, hogy többet vállal a közös költségeitekből, hogy neked is jusson magadra, vagy inkább vállalj másodállást az együtt töltött idő rovására, mert az nem állapot, hogy magadra semmi sem jut.

Amúgy meg az a pasas, aki ennyire mindenáron felezni akar mindent, legyen kedves a saját korosztályában keresgélni inkább, akinek stabil az egzisztenciája, ne pedig egy nála 14 évvel fiatalabb, a munkaerőpiacra éppencsak kilépő nőtől várja, hogy tartani tudja vele a lépést.

2022. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!