Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyikünk az önző a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk az önző a kapcsolatban? Párom (38F) vagy én (24N) ? Gyerekes lenne a felfogásom? Szeretnék tudni én is költeni magamra, szèp ruhàkat venni, különfèle hobbikról fantàziàlok,de sajnos mind drága számomra.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy éve élünk együtt. A probléma az anyagi különbség közöttünk. Ő nettó másfél milliót keres,én viszont csak nettó 200-at. Munka mellett tanulok, kèpzèsekre jàrok,hogy idővel jobban fizető állàsra tehessek szert. Ő azt vallja,hogy felezzünk meg minden költséget,rezsi,közös költség, élelem stb stb...viszont szerintem nem fair így, mert ez esetben nekem minden pénzem elmegy,nemhogy 0-ra,mínuszba jövök ki. Ő viszont meg sem érzi ezt a pènztàrcàjàn. Nyilván be szeretnék szàllni,hisz közteherviselès,mègis úgy vélem, igazságosabb lenne fizetés arànyosan intèzni a kiadàsokat. Neki így is úgy is marad bőven költőpènze, nekem viszont semennyi...Mi erről a véleményetek? Önző vagyok és anyagias?



2022. jún. 8. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
34%

Nekem átnézte az összes facebook ismerősöm ki-kicsoda és torolni kellett azt aki nem tetszett neki. Ha megszólalt a telefon akkor ki volt és mit akart. Természetesen egyetlen fiú ismerősöm se volt es nem is lehetett. Én is kaptam ám rendesen ha magamra akartam költeni sőt a hajfestés, smink, magassarkúk is felesleges dolgok voltak megítélése alapján. Maximum a hajvágás volt ok. Bulizni se jártunk soha.

40.

2022. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lennél havi 200-zal mínuszban mikor ketten fizettek mindent? Kamuzol meg sajnáltatod itt magadat te mocsok aranyásó liba.
2022. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha az én pasim keresne 7-szer annyit, mint én, és elvárná hogy mindent felesben fizessek vele, én bizony kiröhögném majd el is hagynám.

Főleg, hogy mivel statisztikailag a nők jóval több házimunkát és egyéb fizetetlen otthoni munkát is végeznek, szóval ez nekem sehogyse jön ki 50-50re :D

2022. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
42-es...Gratulàlok ehhez az alpàri stílushoz. Magadat jellemzed ezzel a megnyilvánulàssal. Egyèbkènt hitelem van ès a sulit is fizetnem kell....
2022. jún. 9. 17:58
 45/61 anonim ***** válasza:
39%
A nyaralásrol miért nem nyilatkozol? Vagy annyira soher hogy nem mentek,? Többeket érdekel. Köszi
2022. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ne foglalkozz az ilyen idiótákkal, képtelen magának nőt találni és megtartani, ezért a világ összes nője hibás, csak ő nem. Ezek csak azért járnak ide, hogy arctalan/névtelen módon ekézhessék a másik nemet a saját nyomoruk miatt.
2022. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
69%

45-ös: szerintem ezek után nem meri leírni, hogy amúgy mennek Balira és ki tudja hova, amit a pasi fizet.

Én voltam aki kérdezte egyébkent, és most már tényleg nagyon érdekelne, mert kerüli ezt a témát a kérdező, de nagyon.

2022. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam hogy ha elvinne a Lányt Balira gond lenne. En simán elvinnem a csajom ha ennyit keresnek pedig Spur vagyok általában
2022. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
9%
Látom sokaknak fáj az igazság. De nyaljátok ki a seggét a hülye kis p1cs@nak.
2022. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

Nem kerülök semmilyen tèmàt, szimplàn nem lógok 0-24 a telefonon. Imàd utazni, ez az egyik hobbija. Van,amikor a baràtaival teszi,van,amikor velem. Sátorban,kempingezőkben szàllunk meg, több napi èlelmet viszünk magunkkal hűtőtàskàban,így az ètkezès nem kerül többe,mint normàl esetben. Programokon nem veszünk rèszt csak vàrosnèzès,túràzàs,így leginkàbb èrezhető kiadàs egy-egy út soràn a benzin költsèg. Ilyenkor ő tankol,èn gondoskodok a több napi ennivalóról. Termèszetesen már előre làtom,hogy ki lesz forgatva ez is...nem vagyok kíváncsi a besavanyodott, nők àltal rendre kikosarazott,sebeiket nyalogató fèrfi kommentelőkre.

A kiràndulàsok az ő hobbija,nekem amúgy nincs rà igènyem. Persze gyönyörű,de mindenkit màs tölt fel. Beszàllok a magam módjàn, pl ha olcsó a repjegy,èlelembe, benzin költsègbe csak korlàtozottan tudok. Kb 15 ezerrel mondjuk...ami semmi ha pl neki 70 ezrèbe fáj. De a hangsúly nem is ezen van. Mert azt a pár ezer forintot lehet szívesebben költenèm egy jó könyvre vagy kozmetikumra. Esetleg fèlretennèm kerékpárra,mert sajnos ellopták tavaly. De vele töltöm,mert így is kevès a közös szabad időnk, ès őt a túràzások töltik fel. Pàr hónapja megmàsztunk egy hegyet (imàdja), èn rühellem a hegymàszàst, a hideget is. Mègis 7 óràn àt felkínlódtam magam majd le mínusz 5 fokban,mert làttam ettől boldog. Jöhet a szapulàsom,hidegen hagy. Utolsó reagàlásom volt a gyűlölködèsekre. Az együttèrző,kulturàlt kommentelőknek pedig köszönöm. :)

2022. jún. 10. 07:15
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!